Паліївку відвідав фольклорний колектив з США

В рамках фольклорно- етнографічної експедиції на Ямпільщині побував колектив «Українські сільські голоси» з Сполучених Штатів Америки.

Заокеанські гості зустрілись з фольклорний колективом «Паліївчанка» Паліївського сільського будинку культури. Окрім того, у планах американців зустрітись з колективом «Усоцькі молодиці» з сусіднього села.

-В делегації дев’ять чоловік, – розповідає організатор експедиції Ігор Перевертнюк.  – Більшість учасників мають українське коріння. Так, ніхто з них не народжений в Україні, але у когось звідси бабуся, дідусь, чи батьки. Тож, вони дуже давно хотіли відвідати нашу країну. Але є і такі, які не мають нікого з України, але їм просто подобається український фольклор.

-Це перший раз, коли цей американський ансамбль зважився приїхати в України в таку повноцінну фольклорно-етнографічну експедицію. Ми працюємо вже п’ятий день, окрім Сумської області відвідаємо Полтавську, Чернігівську, Житомирську та Рівненську області, а 17 липня відбудеться концерт «Українських сільських голосів» в столиці, – зазначає Ігор Перевертнюк.

01

02

03

04

05

06

07

08

09

010

011

3 thoughts on “Паліївку відвідав фольклорний колектив з США

  1. Молодцы. Хорошо провели мероприятие и “голова” счастлив….только б ещё здание подкрасили вообще отлично было

  2. Пусть посмотрят в каких условиях работает коллектив.

  3. Денег на ремонт сельского ДК районная рада не дала (деньги ушли на ремонт Свеского ДК).

Comments are closed.