В Ямполі ремонтують дах двоповерхівки

28 липня 2018 року розпочалися роботи з капітального ремонту даху будинку 6 по вул. Заводська. Загальна площа покрівлі будинку 1200 м2.

Про це повідомляє офіційний сайт Ямпільської селищної ради

Це одна із найбільших покрівель в селищі. Капітальний ремонт даху цього будинку планували виконати ще в 2013 році, але запланованих коштів на ремонт покрівлі не вистачило, а надходжень і проплат через управління казначейської служби не було.

У 2017 році ФОП Якименко В.І. виготовила проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі загальною вартістю 1 293 587,00 грн., за яку із бюджету селищної ради сплачені кошти в сумі 15 000 грн. За проведення експертизи проектної документації сплатила селищна рада 1 612 грн. У 2017 році Ямпільська селищна рада подала повний пакет документів по зазначеному об»єкту на конкурс проектів, які співфінансуються з ДФРР, але наш проект відхилили, зазначивши, що на капітальний ремонт покрівель кошти із державного регіонального фонду фонду не передбачаються . Тому Ямпільська селищна рада в груді 2017 року, під час формування бюджету на 2018 рік передбачила кошти на капітальний ремонт покрівлі зазначеного будинку в сумі 750 000, 00 грн. Будинок за вказаною адресою введений в експлуатацію в минулому столітті в 1979 році. Термін експлуатації шатрової покрівлі згідно ДБН 25-30 років. Як бачимо, ремонт край необхідний, адже замокають стеля і стіни під час дощів і танення снігу.

Протягом 4-х місяців Ямпільська селищна рада вела перемови з керівниками будівельних організацій, які б виступили підрядниками, але за таку суму, яка передбачена в бюджеті ніхто не хотів братися працювати. Врешті домовилися з приватним підприємством, яке очолює П Мошта. Роботи з капітального ремонту покрівлі планують виконати протягом 2-х місяців.

001

002

3 thoughts on “В Ямполі ремонтують дах двоповерхівки

  1. А яка доля буде спіткати будинка біля лікарні недострой, бивше приміщення лікарні і будинка в кінці ул шкільної?

  2. А це часом не той будинок, де вибрані особи поотримували задарма кімнати у гуртожитку, потім приватизували, а тепер гатять туди державні гроші?

    1. Ну до этого в течение многих лет гос. деньги гатили в крыши на других домах, с такими же приватизированными частными квартирами. При чем тут загадочные “вибрані особи”?

      Обслуживание дома в отсутствие ОСББ, похоже, висит на поссовете. Вот и вся схема.

Comments are closed.