Орлівський НВК знову очолив рейтинг шкіл району за результатами ЗНО

Найвищий рівень знань на цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні продемонстрували випускники Орлівського навчально-виховного комплексу: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ.

Про це свідчить рейтинг, який був опублікований Міністерством освіти та науки України

Ця невелика сільська школа набрала 139.3 залікових балів і опинилась на четвертому місці загальнообласного рейтингу. Це при тому, що у минулому році Орлівський навчально-виховний комплекс: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ був визнаним кращим в Сумській області за результатами ЗНО. Тобто, орлівчани другий рік поспіль демонструють вражаючі результати і обходять в рейтингу навіть навчальні заклади обласного центру.

Окрім Орлівського НВК, до трійки найкращих шкіл району увійшли школи селища Свеса. Зокрема, Свеська спеціалізована школа I-III ст. № 2 “ліцей”  набрала 131 бал, що є 18 результатом в області, а Свеська спеціалізована школа I-III ст. № 1 мала 128.9 бал – 27 результат серед шкіл Сумщини.

На 70-му місці обласного рейтингу опинився Дружбівський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ Дружбівської міськради (117.9 балів), на 84-му Ямпільська ЗОШ I-III ст. № 1 (115.8), на 108-му Марчихинобудська ЗОШ І – ІІІ ст. (112.3 балів), на 114 Ямпільська ЗОШ I-III ст. № 2 (110.9 балів), на 125 Імшанська ЗОШ І – ІІІ ст. (108.9 балів), на 172-му Воздвиженський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ (102.2 бали), на 263-му місці Степненський навчально – виховний комплекс: ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ (76.3 бали), а на 296-му Шатрищенський навчально – виховний комплекс: ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ (61.5 бали).

4 thoughts on “Орлівський НВК знову очолив рейтинг шкіл району за результатами ЗНО

  1. Ямпольские школы – печалька. Учителя – задумайтесь!!!!!!!

    1. Если контролировать работу дирекции школы и выгонять за плохое выполнение своих обязанностей то и учителя будут по – другому знания давать детям . Рыба гниёт с головы !

      1. Учителя, которые не учат. Врачи, которые не лечат. Простые люди, которые прут в церковь за халявой. Что еще не сгнило в этой стране?

  2. Для того, щоб навчати дітей, треба відбирати кращих з кращих педагогів, а бездарників-нероб педагогів гнати зі школи. Дирекція повинна пильно слідкувати за результатами роботи своїх кадрів і вчасно робити висновки.

Comments are closed.