Гума Росава – постійний рух до вдосконалення!

Українська шинна компанія Росава почала писати історію ще в далекому 1972 році. Під грамотним керівництвом Михайла Митрофанова. У найкоротші терміни фірма вибивається в топового виробника коліс в межах усіх країн СНД.

Шини Росава виробляються не тільки для легкових автомобілів, а також мікроавтобусів, вантажівок і сільськогосподарської техніки. Налагоджені поставки сировини і нові ринки збуту дозволили розширити наявний асортимент товару, завдяки чому інженери компанії освоїли нові модифікації коліс (включаючи 16-18 посадочні діаметри).

Літні шини Росава

Серед літнього асортименту коліс виділяється новинка української компанії – модель Itegro. Ці колеса Росава персонально розроблялися під медіум-сегмент легкових автомобілів. Серед особливостей продукту виділяються збалансовані показники зчеплення, керованості та гальмування.

Крім того, гума має зносостійким складом гумової суміші і високими показниками на мокрих дорогах. Максимальний захист від аквапланування досягається впровадженням ефективної системи дренажу, яка включає в свій склад десятки канавок і три об’ємних каналу. Перероблений асиметричний дизайн відповідає за миттєві відгуки коліс на рухи керма і акустичний комфорт.

Гума Росава SQ-201 є ще однією літньою новинкою компанії, яка порівнянна з бюджетними марками легкових автомобілів. Лінійка типорозмірів включає в свій склад модифікації з 13-15 посадочними діаметрами. Продукт відрізняється підвищеними зчіпними і тяговими показниками на вологому під час дощу і сухому асфальті. Спрямований дизайн протекторних блоків забезпечує колесам розгінну динаміку і гідну захист від аквапланування в дощову погоду. Багатокомпонентний компаунд забезпечує знижені паливні витрати і підвищений ресурс. Досить широкі блоки плечових зон покриті сотнями невеликих ламелей, які протистоять ковзанню і скорочують довжину гальмівного шляху.

Зимова гума Росава

Зимовий асортимент шин представлений двома яскравими моделями – Росава SnowGard і Росава WQ-103. Розглянемо дані продукти детальніше.

Модель SnowGard випускається в двох актуальних варіантах виконання – «під шип» (з можливістю додаткової шипування) і «шип» (із встановленими заводськими шипами). Яскравий спрямований дизайн протекторної зони забезпечує ефективне пересування в пухкому снігу, бруду і мокрому снігу. Стріловидне будова блоків миттєво відводить опади за межі руху транспортного засобу. Серед цікавих особливостей моделі можна відзначити численні ламелі, які позитивним чином позначаються на зчепленні під час поїздок по льоду або вкатаному снігу.

Зимові шини Росава WQ-103 розроблялися з урахуванням останніх інновацій і тенденцій світового шинного ринку. При створенні моделі використовувалися виключно якісні і сучасні матеріали, здатні забезпечити колесам стабільні показники безпеки і керованості в будь-яку погоду. Серед особливостей продукту зазначимо максимальне зчеплення при несприятливій дорожньої або погодної обстановки. Широкі і об’ємні канали гарантують стійкість і найкоротший гальмівний шлях на зимових покриттях. Наявність жорсткого центрального ребра забезпечує курсову стійкість, прогнозовану хорошу керованість і чуйність.