На оптову базу в м. Шостка 6 вересня було завезено близько 500 кг. в’яленої риби, більшість з якої була реалізована.

Про це Ямпіль.INFO повідомили в Ямпільському міжрайонному управлінні Держспоживслужби

08 вересня до Глухівської районної лікарні потрапили дві людини, в край тяжкому становищі, з підозрою на захворювання – ботулізм. Зі слів постраждалих, їм стало зле після вживання в їжу в’яленого непотрошоного лящя. Постраждалі знаходяться в реанімаційному відділенні Глухівської районної лікарні.  

За інформацією фахівців Шосткинського міськрайонного управління Держпродспоживслужби у Сумській області, риба реалізовувалася на оптовій базі в м. Шостка по вул. Шевченко. Небезпечний продукт придбали 25 оптових покупців і кілька приватних осіб. Всі оптовики попереджені про небезпеку і повідомлені про необхідність вилучити рибу з торгових точок.

Ямпільське міжрайонне управління Держпродспоживслужби проводить роз’яснювальну роботу серед власників торгівельних точок і просить мешканців районну, котрі останнім часом, вживали в’ялену непотрушену рибу, бути дуже пильними і при нездужанні звертатися до лікарні. Найближчим часом утриматись від вживання в їжу будь-якої в’яленої непотрошеної риби.

2 thoughts on “В наш регіон завезли небезпечну рибу

  1. Любая теперь рыба может быть потенциально опасна . Вакцины в Украине от ботулизма нет . Пока родственники ее привезут с России – она уже в большинстве случаев не нужна уже – поздно .. та у нас с любыми вакцинами проблема .. санстанции давно ликвидированы – так что народ держитесь ! а лучше вообще отказатся от рыбы кроме свежевыловленой …

  2. Я купил в Шостке леща горячего копчения в “Оксане”…. Съел… Пока жив….

Comments are closed.