“Укрзалізниця” хоче закрити товарні станції на Ямпільщині

В райдержадміністрації відбулась нарада з представником Конотопської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та керівниками промислових підприємств Ямпільського району

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської районної державної адміністрації

Під час наради присутнім було доведено до відома інформацію щодо закриття товарних станцій Янпіль та Свеса для виконання комерційних операцій, які за визначенням ПАТ «Українська залізниця» є малодіяльними через незначні обсяги перевезень. 

У ході обговорення директор ДП «Свеське лісове господарство» Олег Закусило зазначив, що на сьогодні на підприємстві наявна проблема із замовленням вагонів по відправці лісопродукції. Вищезазначене підприємство здатне щомісяця відвантажувати велику кількість вагонів, але Укрзалізниця навмисно не погоджує заявки в системі АС «МЕСПЛАН», без надання пояснень, тим самим штучно створює умови для зменшення кількості замовлень на вагони. Представник ДП «Ямпільський агролісгосп» Віктор Винокуров також проінформував про наявність на підприємстві вищезазначеної проблемної ситуації.  

До обговорення долучився представник ТОВ «АГРО ГРЕЙН СЕРВІС» Артем Мелконян, який  наголосив на можливості даної кампанії щомісячно відправляти вагони із зерновою продукцією, але поки не вдається замовити вагони на ПАТ «Українська залізниця».

Представник виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень Володимир Наумович повідомив, що питання погодження поставки вагонів відноситься до компетенції Центру транспортної логістики ПАТ «Українська залізниця».

-Закриття товарних станцій призведе до повної ізоляції підприємств району від ринків збуту своєї продукції, – на цьому наголосила голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко. Ірина Анатоліївна зазначила, що підприємства району потребують великої кількості вагонів для відправки своєї продукції проте зі сторони ПАТ «Українська залізниця» вбачаються навмисні дії, які штучно знижують вантажообіг.

Розглянувши пропозиції Конотопської дирекції залізничних перевезень, Ямпільська районна державна адміністрація категорично заперечує у закритті станцій та буде звертатись у всі можливі інстанції вищого рівня для позитивного вирішення даного питання.

News Reporter

4 thoughts on ““Укрзалізниця” хоче закрити товарні станції на Ямпільщині

  1. Укрзалiзниця це наскрiзь корумпована система. Готовi все позакривати.

  2. Мы категорически против, но ничего сделать не можем😂😂😂

  3. Голова вседійна, посприяйте в ремонті дороги Береза-С-Буда, на ділянці Ямпільського раюну. Таке відчуття, коли їдеш з Глухова до СБуди, Ямпільський район від знака до знакасуттєво відрізняється густою ямковістю від своїхсусідів. Досить звітувати, що в нас все добре, у нас вже давно цілкова Ж..ПА. Чи ви працюєте за принципом: Погана звістка – відсутня премія.

    З.Ы. Зараз проводится ремонт дороги по с. ОрлІвка – незабаром очікуйте новий циганомобіль.

    1. Назва селища Ямполь пішло від слів – ями в полі. Вивод: ремонт доріг недоречний!

Comments are closed.