Свеса хоче передати району Палац культури та дитячий садочок

Питання про передачу цих закладів з комунальної власності Свеської селищної ради на баланс району завтра розгляне Ямпільська районна рада

Річ у тім, що ще чотирнадцятого червня депутати Свеської селищної ради прийняли рішення  ініціювати передачу об’єктів права комунальної власності Свеської селищної ради у спільну комунальну власність територіальних громад Ямпільського району. Мова  йде про Свеський комунальний заклад «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» та Свеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок «Берізка».

За таке рішення проголосували 14 місцевих депутатів, один виступив проти, ще троє утримались.

 

15 thoughts on “Свеса хоче передати району Палац культури та дитячий садочок

 1. І навіщо ямпільській громаді ці заклади))) Своє треба ремонтувать та обслуговувать

 2. Не справляєтся, Тряпка, нужно все разбазарить. Зачем хоть садик трогать? Денег не хватает на премии?

 3. Цікаво, а жителі Свеси знають, що можуть залишитися и без палацу культури і без дитячого садочка. У них хтось спитав, чи хочуть вони позбавитися своїх закладів? Чи це рішення проходило громадське обговорення?
  ДОКЕРУВАВСЯ СВЕСЬКИЙ ГОЛОВА- ПОЧАВ МАЙНО ГРОМАДИ НА ЛІВО І НАПРАВО РОЗДАВАТИ!

  1. А хто вирішив, що Свеса буде без дитячого садка та палацу культури? Передача жодним чином не вплине на їх функціонування. Не думаю, що депутати підтримали б дане рішення без відповідних на те підстав. Тільки виникає питання: чи погодиться районна влада прийняти дані заклади?

  2. А жителі Свеси згодні на це????Хто їх спитав????І знову всі будуть мовчати?????А потім всі питають,чому ми так живемо!!!!!!

   1. Заклади залишаться в Свесі, не панікуйте, просто їх ремонт, обслуговування буде проводити районна рада. Місцева влада таким чином зекономить гроші…

 4. Виникає питання: навіщо мешканцям селищна рада, яка приймає рішення НЕ в користь селища.

 5. Відділення банку закриють, залізничну станцію вже закрили, будинок культури и садочок передають незрозуміло куди! Не при одному голові в селищі не було такого безладу і безвідповідальності.

 6. Де знаходиться заклад і хто їм користується тот і повинен платити за ремонт і обслуговування і заралати

 7. ДЛЯ МАШІ!
  Да й дураку зрозуміло, що ніхто по кирпичику до Ямполя перевозити не буде. А ремонтом та обслуговуванням – це поитання? Багато допомагають Орлівці чи МарБуді. А кошти повинні ділитись на всіх , а не тільки на Ямпіль. Мабуть Маша це не розуміє. А чи може вона ХИТРОУМНА?

  1. Ямполю з району дістається стільки ж, як і всім! Більшість робіт проводиться за рахунок місцевого бюджету і “донорських” коштів обласниїх депутатів! Це ваші керівники хитромудро зроблені, бо коли їм дають гроші обласні депутати, не можуть пошевелитися! І не треба заздрити Ямполю – всі питання до вашого голови.

Comments are closed.