В Ямполі відбулась сесія райради

Під час засідання депутатами затверджено звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року та передавальний акт, Статут та визначено інші заходи, пов’язані з реорганізацією шляхом перетворення комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області у комунальне некомерційне підприємство «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області» та передавальний акт, пов’язаний з реорганізацією Усоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Внесено зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки», Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки, Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2018 рік, рішення Ямпільської районної ради від 22.12.2017 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2018 рік», рішення двадцять сьомої сесії Ямпільської районної ради шостого скликання від 08.11.2013 «Про встановлення розміру щомісячної батьківської плати та пільг за навчання дітей в КЗ Ямпільська ДМШ».

Також були заслухані інформації виконувача обов’язків керівника Шосткинської місцевої прокуратури про діяльність Шосткинської місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року та начальника Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Ямпільського ВП ГУНП в Сумській області на території Ямпільського району за перше півріччя 2018 року.

Окрім того, депутатами Ямпільської районної ради було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Дружбівської міської ради, Ямпільської селищної ради та Микитівської сільської ради.

У ході засідання депутати підтримали звернення до Міністра інфраструктури України Омеляна В. В. та виконуючого обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П., щодо недопущення закриття товарних станцій Янпіль Свеса та ситуації, яка склалась із замовленням вагонів для перевезення продукції підприємствами Ямпільськолго району.

Питання надання згоди на прийняття об’єктів права комунальної власності територіальної громади смт Свеса до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ямпільського району депутатами Ямпільської районної ради було знято з розгляду.

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

010

12