Перемога для області

Щороку у вересні підводять підсумки у всеукраїнському спортивно–масовому заході серед дітей «Олімпійське лелеченя», фінал якого відбувається у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Проект Національного олімпійського комітету України збирає 300 найспортивніших, найактивніших та найкмітливіших дітей команд-переможниць з 25 регіонів України, щоб упродовж тижня визначити найкращих серед кращих. Після перемоги у районному, зональному та фінальному етапах, Сумську область представляла команда Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» «Олімпіоніки», у складі Білецької Тетяни, Луцик Анни, Перешивайло Дар’ї, Радченко Поліни, Негрій Анни, Тимофієвої Софії, Буюна Данила, Гречуха Павла, Єрмоленка Владислава, Козюпи Нікіти, Твердунова Всеволода та Федорцова Семена, під керівництвом учителя фізичної культури Негрія Миколи Григоровича. У загальному заліку, який формувався за підсумками участі команд в усіх конкурсних етапах (презентації, вікторині, волейболі та естафеті) команда виборола почесне ІІІ місце, серед 25-ти команд з усієї України.

Вітаємо команду та тренера, бажаємо подальших перемог, демонструючи свою швидкість, вправність, витривалість та командний дух.

Кабанова М.

.

.

.

.

News Reporter

2 thoughts on “Перемога для області

Comments are closed.