Олександр Желновач: 95% ядерного матеріалу транспортується через станцію «Хутір Михайлівський»
Командир Шосткинської військової частини №3022 розповів про необхідність облаштування військової комендатури в місті Дружба
-Наша військова частина базується в місті Шостка, але виконує бойові завдання не тільки в місті,  а і по Сумській області та Україні, – зазначив Олександр Желновач під час свого виступу на сесії Ямпільської районної ради. – Наші військові виконують бойові завдання в зоні АТО, але, поряд з цим, охорона спеціальних вантажів під час їх перевезення різними видами транспорту є основним з завдань Національної гвардії України. Відповідно до цього, на станції Хутір Михайлівський в місті Дружба буде відкрито комендатуру. Фактично  вона вже давно працює, але протягом певного часу не була задіяна, адже основний напрямки транспортування ядерного матеріалу та відпрацьованого ядерного матеріалу здійснювались через місто Купянск Харківської області.
-У зв’язку з подіями на сході керівництвом держави було прийнято рішення, що весь матеріал який буде йти і з Росії і з Європи буде проходити через станцію Хутір Михайлівський, – зазначив командир військової частини. – На даний час майже 95 % всіх перевезень проходить через цю станцію. Це дуже багато, я не буду озвучувати цю інформацію але можу сказати, що, якщо в 2012 році це було 5-6 перевезень на рік, то за минулий рік було в 10 разів  більше. У зв’язку з цим постало питання необхідності приміщення, адже ми повинні виділити особовий склад і вивезти людей на цю комендатуру, де вони мають знаходитись від 3 до 5 днів. Там їм потрібно відпочивати, харчуватися, здійснювати інші природні потреби. Ми вирішили питання з митницею і взяли в оренду приміщення яке пустувало, зараз там потрібно робити ремонт.