Новий розклад руху потягів Укрзалізниці введений в дію з 0 годин 27 травня і буде діяти протягом року

З 27 травня «Укрзалізниця» ввела літній розклад пасажирських потягів, за яким суттєво скорочено кількість потягів, що рухалися через залізничні станції Ямпільського району. Ямпільчани практично позбулися можливості без пересадок дістатися до таких великих міст як Харків, Донецьк, Маріуполь, Санкт-Петербург…

Як повідомила прес-служба Південної залізниці, потяг № 117/118 Харків – Суми –Москва в новому графіку курсуватиме за скороченим маршрутом Суми – Москва. Залізничники пояснюють це тим, що даним потягом, в середньому за рейс їхало лише 15-20 чоловік. Нагадаємо, менше року тому цей потяг був запущений на зміну потягам Брянськ-Харків та Суми –Москва, як тоді повідомлялось, для зручності пасажирів. Тепер же, мешканці Ямпільщини повністю позбулись можливості зручно і без пересадок дістатись до «першої столиці» України. Як варіант, тепер для того, щоб дістатися до Харкова, їм доведеться робити пересадку в обласному центрі в 6:58 на поїзд Суми-Харків. За графіком він прибуватиме на кінцеву зупинку о 10:55.

Особливі незручності це створило студентам, які навчаються в учбових закладах Харкова, останні не встигли оскаржити рішення про відміну потягу Брянськ-Харків, який раніше прибував до Харкова у зручний для них час – 5 годин ранку та про відміну зупинки на станції Янпіль на маршруті Харків-Москва, як Укрзалізниця підготувала їм черговий сюрприз у вигляді пересадки.

Потяг Маріуполь-Санкт-Петербург, який слідував через Харків і Донецьк, взагалі відмінили. А поїзд № 325/326 Суми-Луганськ в новому графіку буде слідувати в повідомленні Харків-Луганськ. Перевезення пасажирів з Сум, до Луганська буде організовано денними регіональними поїздами № 173/174 Суми – Харків, № 847/848 Харків – Ворожба, з пересадкою по станції Харків на поїзди № № 179/180, 325/326 Харків -Луганськ.


Як повідомили в Сумській дирекції залізничних перевезень, Укрзалізниця пішла на такі кроки з метою підвищення якості обслуговування та зменшення збитків. З маршруту були зняті потяги з найменшим пасажиропотоком, їх направили на ті ділянки де є більший попит. Від нововведень мають виграти і пасажири, адже вартість проїзду з пересадками в цілому стане дешевшою, окрім того, не буде проблем з квитками.

Нажаль виходить так, що у той час, коли між містами, що приймають Євро-2012, запускають швидкісні «Хюндаї» і «Шкоди», жителі північних районів Сумської області відрізані від прямого сполучення зі Східною Україною.

До теми: 

 Чи призведе відміна потягів то закриття залізничних станцій?

Відміна ряду залізничних потягів, що курсували через станцію Янпіль та скорочення їх зупинок призвело до того, що найближча до районного центру залізнична станція прийматиме лише електропоїзди підвищеного комфорту та приміські електрички, а отже, ні чим не буде відрізнятись від залізничної зупинки Івотка, що розташована в самому Ямполі.

Нагадаємо, у минулому році Укрзалізниця заявила про скорочення залізничних станцій з невеликим пасажиропотоком та не популярних пасажирських маршрутів. Важливі для мешканців району пасажирські потяги вже відмінені, можливо, на черзі залізничні станції.

4 thoughts on “Потяги скоротили

  1. Безпредел Укрзализныцы переходит уже всякие границы!!!

  2. Так а как же теперь поезд Свесса-Сумы! НАВЕРНО ПРОЕДЕТ МИМО!

    1. Так точно! Будет наверно открыта ветка через Знобу! Свесса – Чигинок – Терещенская – Сумы! Класс!

      1. Як тільки доходить час виборів так і стараються натянути народу на очі розові окуляри.

Comments are closed.