Водії вражені станом дороги Шостка – Ямпіль

В інтернеті з’явилось чергове відео, яке демонструє занедбаний стан дороги між двома райцентрами

На цей раз відео в соціальну мережу Фейсбук виклав Ян Доброносов

Варто зазначити, що розмови про капітальний ремонт цієї дороги лунають вже другий рік, але за цей час на цій дорозі не було покладено жодного метру нового асфальту.

2 thoughts on “Водії вражені станом дороги Шостка – Ямпіль

  1. Та что Вы выкладываете новости. Вы бы лучше собрались и бастовали на дороге а не читаете все. Перекрыли бы блоками всю дорогу и не пускали все те фуры с зерном что идут с Палеевки.

  2. Всі вражені! Пофігїзмом та бездіяльністю влади. 30 років ремонт доріг слугував збогаченням окремих можновладців. Дійшли до точки, доворовались, дрібним ремонтом не обійдеться, а капітального ремонту нам не бачити як своїх вушей.

    Шановні жінки керівниці, Голови рад та адміністрацій та рад, відпрацьовуйте свої заробітні плати, дійте, звертайтесь до компетентних органів, депутатів, ініціюйте, запрошуйте, демонструйте, на Вас покладені обовязки виконувати ці функції. Досить мовчати та давати звіти, що у нас все добре. А за заробітну плату 344024,00 грн за 2017 року виконувати роботу з привітання зі святами, дарування подарунків та іншої непотрібної дрібноти, яка активно висвітлюється в соціальних мережах, як великі досягнення, це якось занадто. Ми, платники податкі не згодні щоб держава витрачала такі гроші за таку ганебну роботу.

Comments are closed.