Вандали розбили лави у центральному парку

Невідомі скористались темрявою у центральному парку і розбили багато лав.

Про це повідомляє офіційний сайт селищної ради

«8 жовтня, вранці , всі були здивовані і вражені побаченим: у парку бульвару Ювілейний, на багатьох лавах розбиті планки. Дуже прикро, що так звані «ямпільчани», здійснили хуліганство, адже паркові лави призначалися і для їх задоволення. Адже всім, від мала до велика, хочеться і в теплий сонячний день, і у вечірній час посидіти з друзями, подругами, колегами чи рідними в парку на лаві, поділитися новинами, поспілкуватися про наболіле та радощі. Так, кому ж це завадили лави? Чим завинили вони? І чим думали ті голови, коли ламали планки на лавах? Чи в їх головах уже відсутні думки? Напевне.

Звичайно, не вперше селищна рада ремонтує паркові лави, і знову в ближчі дні відновимо їх. Але образливо буває за те, що нищиться майно тими, хто, впевнені, не зробив нічого корисного для нашого селища», – вказано у повідомленні ради.

я1

я2

5 thoughts on “Вандали розбили лави у центральному парку

  1. Відновити лавочки за рахунок місцевої поліції. Хай краще працюють, а не їздять на машині і заробляють собі гроші.Цей злочин скоений у самому центрі селища, ломали лавочки у впродовж тривалого часу. Де були патрульні. За що вони отримують гроші?Керівника поліції визвати на доповідь до депутатів селища. Якщо не справляються з таким дрібним хуліганством-краще накупити відеокамер, а бізнесменів у погонах повигоняти.

  2. Настоящие ВАНДАЛЫ. В своем доме – родном поселке такое творить. Узнать бы кто это сделал, поставить перед всеми жителями Ямполя и пусть посмотрят всем в глаза. Может быть хоть немного совесть появилась. Если она конечно ТАМ есть.

  3. Я з Вами згодна, що поліція повинна патрулювати, АЛЕ автомобілів замало, людей теж, патрульних машин на район не вистачає, бо викликів дуже багато. Я нікого не захищаю, з поліцією співпрацюю лише по роботі, тому бачу, що обов’язків чимало, а от щоб їх сумлінно виконувати – держава не дуже потурбувалась(

  4. Возле каждого столба полицейского не поставишь. Камеры нужны.

Comments are closed.