Верховна Рада України в першому читанні прийняла законопроект, яким російській мові надається статус другої державної. Це рішення викликало неоднозначну реакцію у суспільстві: у східних областях його підтримали, а на західних його різко засудили. Як до законопроекту ставитесь Ви – жителі Ямпільського району?

[poll id=”10″]

9 thoughts on “Мовне питання (опитування)

 1. Да, после принятия этого закона у нас резко пойдет подьем экономики – сильное решение. Кроме как расколоть страну в очередной раз на “москалев” и “хохлов” ниче не могут.

 2. Люди, дуже добре обміркуйте перед тим, як віддати свій голос. Історія має властивість повторюватись на нових завитках своєї спиралі і все залежить від того, що для себе знову виберуть українці ( за маргіналів з п’ятої колони я не сумніваюсь) – бути вільним народом чи народом рабських холуїв своїх панів, які люто ненавидять все українське…

 3. Деление Землян на нации с наличием множества языков не самое лучшее,что есть на земле.На этой позиции и базируется моё отношение к данному законопроекту, а вообще я сторонник идеи высказанной Владимиром Владимировичем -“….я за то чтобы в мире без …..без……жить единым человечным общежитием”

  1. Скільки Вас, Олександре, знаю – ніколи не сумнівався, що Ви є космополіт. Тому чому ж Ви не висловлюєте свої думки на есперанто, наприклад, бо в такому разі – за Вашою логікою – стане всім зрозумілішим хід Ваших думок. Щасти.

 4. звичайно негативно!!!!!!!!! одна держава – одна мова!!! розмовляти ніхто російською не заборонює, а коли так, то давайте включемо до списку державних ще кримо-татарьку, білоруську і т.д. Відкрийте історію і прочитайте , як тяжко ми йшли до незалежності, до суверенітету. а прийняття другої державної мови – це вже крах нашої влади остаточно…

  1. Шановна Юлія! Це не тільки “крах нашої влади” – за цієї влади все це відбувається, вона все робить для того, щоб знищити і саму згадку про Україну та українців. Йдеться про знищення всього українського, насамперед відбудеться заміна української на російську, а потім як наслідок втрата державності, самоідентифікації і національної самобутності народу. А в Ямполі ітак російькомовно-суржикове мовне середовище. Від кого його захищати – від залишків українства, яке ледь жевріє?…”Разговариваю па русски, патамушто все так разгаваривают…” – чую я, “А вы оказывается националист”- теж чую я. Так що ж – розмовляти російською в Росії означає бути патріотом, а в Україні українською – націоналістом? Які ж химерні погляди у нас!!! Так ми не нація, ми раби, і мова наша буде “телячою” і будемо ми принижувані на власній землі, доки ми будемо тими рабами.
   Дякую Вам за небайдужість, Юлія, і за Вашу громадянську позицію. Повага!.

 5. Умники, а ктото из вас сам документ читал?
  Какая друга державна? У нас один язык в стране государственный. Не нагнетайте.

  1. Ты комментарии одни читаешь или еще надо вверх голову поднимать и читать саму статью!А потом писать и возмущаться .Тебе наверное проплачивают за комментарии…

Comments are closed.

error: Content is protected !!