Ямпільському підрозділу «Росток – Холдинг» заборонили збирати врожай

Про це інформує сайт газети «Неделя»

Функціонування компанії було заблоковано СБУ, прокуратурою, поліцією. Всім підрозділам «Росток-Холдингу» заборонили збирати урожай, відправляти товар, зупинили елеватор. Як повідомив регіональний директор компанії в Сумській області Микола Козлов, для сільгосппідприємства у розпал збору пізніх зернових такі санкції загрожують величезними збитками, бо йдеться про підсумок роботи за увесь рік. 

– У нас зараз стоять 6 вагонів насіння соняшника, маємо заплатити штрафи залізниці. Кожного дня привозили на елеватор по 2 тисячі тонн. Сьогодні ж уборочна у всіх наших господарствах – у Шалигиному, Слоуті, Улановому, Ямполі, Новгород-Сіверському – зупинилась. П’ятсот працівників не знають, чого чекати. Ми розуміємо всі законодавчі вимоги. Нічого не маємо проти вилучення документації. Нам боятись нічого, бо ніякої «чорної бухгалтерії» нема. Наші адвокати там присутні, але більше нікого до кабінетів не пускають. Тільки вимагаємо якнайшвидше дозволити продовжити роботи у полі, – коментує Микола Козлов. 

За його словами, у понеділок був на нараді у столичному офісі у Києві, куди увірвались «маски-шоу». Паралельно всім регіональним директорам стали телефонувати з дому, що на місцях в офісах теж люди зі зброєю, які, показуючи рішення суду, вилучають документи. Стали говорити про рейдерське захоплення. У центрального офісу дійсно є юридичні питання з одним громадянином, який вимагає відшкодування 20 мільйонів доларів. Через його позов і заблокували весь «Росток-Холдинг». 

Ми спробували взяти коментар у представника слідства. В приміщенні дійсно стояли озброєні представники СБУ. Нам сказали почекати. Пізніше доволі чемно (як це може зробити людина з автоматом) журналістів попросили залишити приміщення і почекати слідчого, який «вийде, як звільниться». 

  Прес-служба групи надала свої коментарі. Зокрема, юристи вважають, що справа сфабрикована і розслідується з порушенням процесуальних норм. Ні акціонери, ні підприємства групи ніколи жодним чином не здійснювали діяльність на території Харківської області, що виключає можливість територіальної підслідності в цьому регіоні. Факти, що є предметом розслідування, жодним чином не мають відношення до підприємств групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ». Ухвали про запобіжні заходи винесені в один і той же день, без виклику представників підприємств, з позбавленням права на захист.

  «8 жовтня приблизно 10 ранку співробітники правоохоронних органів Харківської області одночасно буквально увірвалися на всі підприємства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ». Мова йде про 16 юридичних осіб, які об’єднують близько 2000 робочих місць у регіонах, де вони розміщені. Ґрунтуючись на рішенні Харківського районного суду (смт Покотилівка), співробітники правоохоронних органів намагаються блокувати хід збирання врожаю та відвантаження готової продукції. Можливі втрати у зв’язку з невчасним збором врожаю сягнуть 50 мільйонів доларів. Група розглядає такі дії як чисту рейдерську атаку», – коментує Генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

1 thought on “Ямпільському підрозділу «Росток – Холдинг» заборонили збирати врожай

  1. Власники неможуть поділити міліони, а робочий люд знову залишився без своїх зароблених тяжкою працею копійок.

Comments are closed.