«Укрзалізниця» відмовилась відновити роботу залізничної станції Свеса

Про це йдеться у відповіді, що надійшла на звернення Свеського лісового господарства на Урядову гарячу лінію.

«Публічним акціонерним товариством «Українська залізниця» розглянуто ваше звернення  на Урядову гарячу лінію щодо відновлення роботи залізничної станції Свеса та повідомляється.

Станція Свеса відкрита для виконання комерційних операцій, проте, враховуючи незначний обсяг роботи, ПАТ «Укрзалізниця» тимчасово не має технічної можливості надавати послуги з обслуговування вантажовласників на зазначеній станції.

Фактичне середньодобове навантаження на станції Свеса за 2017 рік складає 1,22 вагона на добу, що підтверджує малу активність з боку вантажовідправників на цій станції.

Станція Свеса відповідно до аналізу входить до 2 групи. Друга група це станції на яких передбачається обмеження до 1 грудня 2018 р. з подальшим відновлення роботи за умови наявності заявок на середньодобове навантаження/розвантаження 5 вагонів на добу на термін не менше 3 місяців.

На сьогодні у ПАТ «Укрзалізниця» відсутні технічні та технологічні можливості здійснювати перевезення через дефіцит рухомого складу, а також як субєкт господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця» не в змозі на без компенсаційній основі утримувати збиткову інфраструктуру.

Враховуючи вищевикладене, питання стосовно подальшої роботи по виконанню комерційних операцій на станції Свеса, пов’язаних з перевезенням вантажів, ПАТ «Укрзалізниця» буде розглядати виключно у правовому полі, а саме: за умови компенсації збитків на утримання станції з місцевих бюджетів або за рахунок підприємств, що обслуговуються цією станцією», – зазначається у листі «Укрзалізниці» за підписом директор з економіки і фінансів А.В. Рязанцева та заступника директора Департаменту економіки, планування та бюджетування О. В. Даниленка.

Нагадаємо, раніше стало відомо про плани «Укрзалізниці» припинити здійснювати комерційні операції на станціях Свеса та Янпіль, що знаходяться на території Ямпільського району.

2 thoughts on “«Укрзалізниця» відмовилась відновити роботу залізничної станції Свеса

    1. А что? Сколько металла? А еще горы щебня! Надо спасать экономику!!!

Comments are closed.