ПАТ «Укрзалізниця» без надання будь-яких пояснень, не погоджує заявки на замовлення вагонів у системі АС «МЕСПЛАН», тим самим штучно створює перепони для замовлення вагонів

Про це йдеться у зверненні депутатів Ямпільської районної ради до Міністра інфраструктури України Омеляна В. В. та виконуючого обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П. 

«Підприємства Ямпільського району потерпають від нестачі залізничних вагонів, що негативно впливає на їх діяльність, а закриття вищезазначених товарних станцій призведе до скорочення робочих місць на бюджетоутворюючих підприємствах району та як наслідок до зменшення доходів районного бюджету.

Лісогосподарські підприємства та місцевий зерноелеватор району мають щомісячну потребу 60-70 вагонів.

Більш того, підприємство ПрАТ «Свеський насосний завод» розпочинає впровадження інноваційних технологій виробництва лиття. Інвестиційний проект розрахований на досягнення потужностей ливарного виробництва до 200 тон товарного лиття в місяць. Проектна потужність залежить від своєчасного забезпечення виробництва витратними формувальними матеріалами, ломами.

Проектний розрахунок показав необхідність оптимізації поставок об’ємів сировини тільки залізничним транспортом від 40 до 60 вагонів щомісячно», – вказано у документі.

Нагадаємо, напередодні наше видання опублікувало лист «Укрзалізниці», де підприємство відмовилось відновити роботу залізничної станції Свеса через замалий обсяг виконання товарних операцій, який в середньому складає 1,22 вагона на добу.

6 thoughts on “Підприємства можуть завантажити роботою станції Янпіль та Свеса, але стикаються з штучними перешкодами «Укрзалізниці»

    1. Ага и Лесхоз тогда закроют (или выкупит какой то ПП и будет так же резать лес только рабочих мест будет меньше), а закроют поселку придет полный ппц.

  1. Наші обмежені депутати вже один раз попросили електричку до Києва комфортну. Допросилися, пустили ту саму, тільки з вищими сідіннями і лупонули ціну в 2 рази вищу. Самий депресивний район, злидні, безробіття а тепер і в столицю з’іздити б’є по кишені. Подяка вам районні депутати від ямпільчан. А тепер пишіть листи до Омеляна, щоб він вам усі станціі позакривав.

Comments are closed.