Нашому земляку потрібна допомога на лікування

У мешканця села Марчихина Буда Миколи Козлова виявили пухлину головного мозку. На лікування цієї недуги потрібні величезні кошти.

-Три роки тому у мене виявили цю пухлину, – розповідає Микола. – Я пройшов курс лікування, який мені значно допоміг. Проте в цьому році пухлина дала збій і лікарі призначили мені хіміотерапію. Вартість цих медичних препаратів дуже велика. Для прикладу, таблетки для проходження одного курсу коштують близько двадцяти тисяч гривень, а мені потрібно пройти їх щонайменше десять. Тож, я вимушений звернутися за допомогою до земляків. Буду вдячній навіть найменшій допомозі.

Микола Козлов додає, що на заклик вже відгукнулись родичі, депутати та небайдужі. Але допомога досі необхідна.

Благодійну допомогу можна передати особисто Миколі, або перерахувати на картку ПриватБанку: 4149 4978 7360 7131 (Козлов Микола Леонідович).

1 thought on “Нашому земляку потрібна допомога на лікування

  1. Микола, дуже прикро в Ямпільському районі кредит на лікування не взяти, виплату частинами. Нагло відмовляють в Аваль-Банку, мені як керівнику громадської організації “Інвалідів Хутір-Михайлівська” роблять зауваження в ПриватБанку, що я користуюсь не своєю карткою. Страхування від нещасних випадків, уточняю через Шостку. Представника Пумб-Банку я “обидел”, що уточняв погашення кредиту. Раджу звернутись до церква “Надія” вул. Бузкова,56 смт Ямпіль.

Comments are closed.