В Ямполі відбувся шаховий турнір

У понеділок 15 жовтня на базі Ямпільського спортивного комплексу відбулися змагання з шахів серед школярів, які були присвячені Дню українського козацтва і захисника Вітчизни.

Про це Ямпіль.INFO повідомив Микола Сергійко

Окрім ямпільських шахістів, також  участь у змаганнях брали вихованці Глухівської ДЮСШ. Учасники змагань були поділені на старшу і молодшу  вікові групи. У старшій  групі змагалось 7 шахістів по коловій системі. Перше місце без жодної втрати очок зайняв представник Ямпільської шахової школи Сергійко Сергій. Ще один  наш представник, Панченко Олександр,  зайняв 3 місце.

У молодшій віковій групі шахові баталії виявилися не менш палкими.  В ній зійшлися по 5 представників ямпільської і глухівської команд віком від 7 до 9 років. В результаті 1-е місце завоював наш вихованець Громило Максим, який набрав 4 з 5 очок. Інші призові місця дісталися глухівським шахістам. У загальному ж командному заліку глухівська команда виявилася сильнішою,  здобувши перемогу над ямпільчанами з рахунком 16-9.

Інші представники Ямпільської шахової школи, які брали участь у змаганнях: Липко Артем(старша група), Ходченков Ярослав, Кленько Егор, Примак Андрій, Рубан Анастасія(молодша група). Окрему подяку висловлюємо нашим захисникам Вітчизни, оскільки завдяки їм в нашому мирному містечку ми можемо спокійно жити і проводити такі турніри.