Ямпільським медикам скоротять заборгованість

Району була виділена дотація з обласного бюджету на загальну суму 1 мільйон 15 тисяч гривень

Відповідні зміни до бюджету сьогодні погодила профільна комісія районної ради

Виділеної суми вистачить на погашення заборгованості з виплати заробітної плати медичним працівникам району за вересень та виплату 50% заробітної плати за жовтень. Виплата буде проведена відразу після того, як кошти надійдуть на рахунки в державному казначействі.

4 thoughts on “Ямпільським медикам скоротять заборгованість

  1. Спасибо!!!!!!! Очень рады…..смешно. Эта статья наверное адресована магазинам у которых медики берут в долг, а то никто и не верит, что в районе только больница без денег!!!

  2. А в лікарні тільки медики працюють?Чи тільки медикам заплатять, а санітарки, економісти, бухгалтерія та ін.залишаться без зарплатні?Якісь безграмотні статейки

    1. Перед тим, як говорити про чиюсь безграмотність, розберіться для себе з яких бюджетів фінансується виплата заробітної плати медичним працівникам лікарень та працівникам бухгалтерій!!! Медичним – з медичної субвенції, бухгалтерії – з місцевих бюджетів!

  3. Долги по зарплате в госучереждении, тем более в районной больнице плохо… Видно существующей власти больница и граждане не нужны.. Просто напрашивается такой вывод..

Comments are closed.