Перехід на «зимовий час» викрив актуальну проблему районного центру – в селищі не освітлюється територія навколо найважливіших соціальних об’єктів

Мова йде про Ямпільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2, де відсутнє вуличне освітлення, як на території закладу, так і на навколишніх вулицях Заводська та Спасо-Преображенська. Аналогічна ситуація і в Ямпільській центральній районній лікарні, де не освітлюється ні територія лікувального закладу, ні прилегла частина вулиці Незалежна.

З кого питати? Для відповіді на це питання необхідно з’ясувати у чиїй власності перебувають вищевказані об’єкти. Школа і лікарня, а значить і територія навколо них, перебувають спільній власності сіл, селищ та міст району, управління якою, відповідно до закону, здійснює Ямпільська районна рада. В той же час, ці об’єкти були передані в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та Ямпільській центральній районній лікарні. А за освітлення на вулицях Заводська, Спасо-Преображенська та Незалежна відповідає Ямпільська селищна рада.

Зазначимо, що освітлення внутрішньої території школи та лікарні не працює ще з радянських часів, а освітлення прилеглих до цих закладів вулиць ускладняється відсутністю на них стовпів ліній електромереж, на яких зазвичай розміщують ліхтарі вуличного освітлення.

Тим не менш, дана проблема актуальна для мешканців селища, адже світловий день буде дедалі скорочуватись, а пересуватись неосвітленими вулицями не тільки незручно, а і небезпечно.

10 thoughts on “В Ямполі не освітлюється територія навколо школи і лікарні

 1. Чем меньше света – тем больше наполнение больницы пацыэнтамы. (Темнота + ямы на дороге = план ЦРБ)

  1. Писать научись грамотей или пойди в школу в первый класс.

   1. “Грамотей” с двух сторон запятыми отмечается, неуч.

 2. Ті ліхтарі, що раніше встановили не всі горять. І ніхто цім не цікавиться. Чому б наприклад меру не дати вказівку вуличним депутатам раз на місяць робити звіт по перегорілим лампам на своїй дільниці? Хто має робити цю роботу?

  1. А якщо в той день, коли депутат буде обходити вулиці, горітимуть всі ліхтарі, а через два дні погаснуть? Що тоді робити? Про погаслі ліхтарі депутатам або в селищну раду повідомляють жителі.

 3. А чому не освітлюється вулиця Спасо-Преображенська від школи і в сторону газу, стовпи там наче стоять?

 4. Ой, раньше не горели,и не кто не жаловался!!!Все такие умники, вы самы придите в поссовет и скажи, что так и так, почему улице свет не горит?Примите какие-то методы, по решению этого вопроса!А за спиной все молодцы грязь нести!

 5. Питання освітлення території школи є актуальним, бо діти і в зимовий час ідуть на тренування до спортзалу, на карате. Зараз, коли ще не має снігу, можна ноги зламати, поки зі школи вийдеш(

 6. Всі тут тіж-самі пишуть можливо зустрітись обсудить нагальни проблеми ?

Comments are closed.