Ямпільським пенсіонерам та інвалідам пропонують соціальні послуги

Їх можна отримати у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг

Про це повідомляється на сторінці терцетру в соціальній мережі Facebook

Зокрема, громадян запрошують отримати комплекс соціально – побутових послуг, а саме:
швейні перукарські, з ремонту взуття та з прання білизни

Відділення безкоштовно обслуговує громадян похилого віку та інвалідів, що не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, а також внутрішньо переміщених осіб.
Громадянам, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, надаються послуги перукаря, швачки, взуттьовика та послуги з прання білизни за плату.

Працює пункт для прийому та видачі вживаного одягу та взуття. Даний вид натуральної допомоги дає змогу нужденним літнім громадянам пережити фінансові труднощі в придбанні одягу та взуття. Їм пропонується самостійний вибір одягу і взуття за розміром, по сезону, за фасоном.

Функціонує пункт прокату, в якому видаються у тимчасове користування засоби реабілітації – ходунки на колесах та крісла-коляски призначені для пересування людей з частковою втратою функцій опорно-рухового апарату. 

Завідувач відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – Медведєва Інна Олександрівна, тел. 2-25-71

01

02

03

04