Люди не зможуть відправляти посилки «Новою поштою»

Держава хоче залишити на Сумщині лише одного поштового оператора, яким, скоріш за все, буде Укрпошта

Про це повідомляє “Голос часу”

Вірніше, тільки через цю компанію люди зможуть відправляти відправлення до 2 кг, посилки до 10 кг і відправлення з вказаною вартістю. Лише решту послуг залишать приватним компаніям, які раніше виграли конкуренцію у державної «Укрпошти».

Такі правила прописані в проекті Закону України «Про поштовий зв’язок», який пропонує Міністерство інфраструктури України. Якщо законопроект прийме Верховна Рада, то він суттєво змінить ситуацію на ринку поштових послуг України і, зокрема, Сумської області.

Першою на сполох почала бити «Нова Пошта». Співвласник якої В’ячеслав Климов назвав такі дії «турботою не про українців, а про державну компанію, яка може похизуватись лише збитками».

1 thought on “Люди не зможуть відправляти посилки «Новою поштою»

  1. Так “Держава хоче залишити” или “Такі правила прописані в проекті Закону України «Про поштовий зв’язок», який пропонує _Міністерство інфраструктури України_”. Зачем писать такие манипулятивные заголовки?

    Пусть хотя бы протащат этот законопроект через профильные комитеты, чтобы было о чем говорить. И да, Климов полностью прав.

Comments are closed.