В Дружбі мають побудувати футбольний майданчик зі штучним покриттям

Щоправда, роботи досі не розпочались 

Про це інформує офіційний сайт облдержадміністрації

На одній з апаратних нарад в Сумській обласній державній адміністрації розглядали питання про стан реалізації в області державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника обласного управління молоді та спорту Олександра Кравченко, програмою передбачена реалізація 10 проектів на території Сумської області. «Загальний обсяг фінансування цих проектів склав майже 15 млн гривень, де 50% – це державний бюджет і ще 50% – місцеві бюджети», – додав він.

«Не почали ще будівництво в Дружбівській ОТГ Ямпільського району та Чернечинській ОТГ Охтирського району. У Дружбівській громаді виникли проблеми з отриманням кадастрового номера земельної ділянки, а в Чернечинській – з документацією. Оскільки на той момент вона ще не мала статус громади», – пояснив Олександр Кравченко.

Перший заступник голови Сумської ОДА Вадим Акперов доручив меру Дружби якомога швидше вирішити питання з отриманням дозвільної документації та забезпечити своєчасну реалізацію проектів будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. «Державні кошти потрібно ефективно використовувати, тим більше, що проекти представлені і затверджені», – зазначив чиновник.

На даний час футбольні поля зі штучним покриттям вже відкриті в селі Малий Самбір Конотопського району, в місті Охтирка, Тростянецькій ОТГ, Березовської ОТГ Глухівського району, Кролевецькій ОТГ і Бочечківській ОТГ Конотопського району, тривають будівельні роботи в Охтирці і Краснопільській громаді.