Зухвалий злочин проти депутата обласної ради, що закріплений за Ямпільським районом, стався в ніч з 24 на 25 листопада в сусідньому Глухові

Про це написав сам депутат на своїй сторінці в Фейсбук.

-Підпал автомобіля моєї тещі, яким я з сім’єю постійно користувався, був здійснений біля будинку моїх батьків, яких я приїхав провідати, – написав Андрій Божок. -Бандитів не зупинило навіть те, що навколо знаходяться житлові будинки, на які могло перекинутися полум’я від палаючої машини. Відразу стало зрозуміло, це був умисний підпал, що на місці констатували пожежні, які оперативно прибули. У мене навіть не виникає сумніву, що все це помста за мою громадянську позицію і пов’язане з моєю депутатською діяльністю. Практично не сподіваюся, що слідство дасть відповіді на ці питання, але кожен сьогодні має зрозуміти одне: Сумською областю рухається хвиля бандитських залякувань неугодних громадських активістів, політиків, депутатів усіх рівнів. Хочу запевнити виконавців і замовників, що вони не змінять мою громадянську позицію, мої принципи, мої плани і таким чином мене не залякають. Вдячний всім друзям, соратникам, а головне, рідним і близьким для мене людям, за підтримку. До речі, цієї події передували підпали будинку і загрози в смс-повідомленнях. Кримінальні провадження, розпочаті за даними фактами правоохоронними органами, мають нульовий результат.

Окрім того, депутат опублікував копію повідомлення з погрозами на свою адресу. У СМС з номера +380(66)7040141 було вказано: «У тебя есть время до 01.04.2018 чтобы сложить мандат и написать заяву на увольнение с работы. Иначе в один прекрасный день взлетишь со своей машиной на воздух. время пошло». Погроза датована 19 березням поточного року.

Нагадаємо, депутат обласної ради Андрій Божок закріплений за Ямпільським районом і активно працює з виборцями. Зокрема, депутат виділив кошти на придбання посуду для Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, постійно допомагає хворим та нужденним нашим землякам, а на сесіях обласної ради піднімає актуальні для нашого району питання.  

2 thoughts on “Андрію Божку підпалили автомобіль

  1. Подождите,если он пробрел посуду,то для чего же родители собирали деньги тогда на посуду?

Comments are closed.

error: Content is protected !!