На Ямпільщині зареєстровано 822 суб’єкта підприємницької діяльності

Офіційно підприємницькою діяльністю займаються 538 фізичних осіб – підприємців та 284 юридичні особи

Про це було повідомлено під час розгляду питання щодо виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки на колегії Ямпільської районної державної адміністрації

«Головною метою Програми є створення сприятливих умов для провадження на території району діяльності суб’єктами малого і середнього підприємництва, підтримки та розвитку такого  підприємництва», – доповідала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації Світлана ЛЕОНТЕНКО.

За словами доповідача станом на 01.11.2018 в районі налічується 822 суб’єкти підприємницької діяльності, що на 10% менше від початку дії Програми. З них фізичних осіб – 538, та юридичних осіб – 284.

Заходами Програми передбачено кошти на часткову компенсацію сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах для розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) за пріоритетними для району напрямками в сумі 100,0 тис. гривень щорічно.         

З початку дії програми п’ять разів оголошувався конкурс, проте заяв від підприємців поки що не надходило.

Директор Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Марина Мартиненко проінформувала про семінари, які були проведені працівниками з вищезазначеного питання, та про можливість не працевлаштованих спробувати свої сили у підприємницькій діяльності.

Голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко звернула увагу на заходи, які будуть закладені у програмі розвитку малого та середнього підприємництва на наступний рік, та на довготривалість підприємницької діяльності не працевлаштованих осіб, які отримали єдину фінансову допомогу.

Також було наголошено селищним та сільським головам на необхідності доведення до відома населення заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки.