Районна рада просить Приватбанк не закривати відділення в Свесі

Депутати звернулись до голови правління ПАТ КБ «Приватбанк» Петра Крумханзла щодо відновлення роботи Свеського відділення банку

До уваги читачів Ямпіль.INFO повний текст звернення, які депутати погодили минулої середи на двадцять девятій сесії райради

«На сьогодні в смт Свеса Ямпільського району Сумської області виникла соціальна напруга з приводу закриття Свеського відділення ПАТ КБ «Приватбанк».

З моменту закриття Свеського відділення ПАТ КБ «Приватбанк» більше 7 тисяч мешканців смт Свеса позбавлені можливості отримувати банківські послуги не виїжджаючи за межі населеного пункту, що для більшості жителів є вкрай незручним, а іноді і не можливим. До найближчого відділення – 15 км., а отже добиратися треба рейсовим автобусом чи наймати таксі. Це додаткові затрати. Враховуючі той факт, що переважна більшість населення – люди пенсійного віку, закриття відділення вже створило соціальну напругу не лише в селищі Свеса, а й в районному центрі.

Єдиний термінал обслуговування, який залишився в смт Свеса знаходиться в магазині, доступ до якого не завжди можна отримати. Крім цього, в другій половині дня він вже переповнений і не приймає готівку. Це викликає значні незручності при сплаті податків, платежів за житлово- комунальні послуги, кредити тощо.

Єдиний банкомат також не задовільняє в цілому потреби мешканців. При функціонуванні Свеського відділення ПАТ КБ «Приватбанк» мешканці селища мали можливість отримувати банківські послуги, консультації, розяснення в повному обсязі та на необхідному рівні.

Свеська селищна рада зверталась вже з цього приводу до дирекції ПАТ КБ «Приватбанк» і отримала відповідь за підписом директора філії Чернявського І.Б. щодо причин закриття відділення, яка є формальною і нічого не роз’яснює. Це відділення обслуговувало найбільшу кількість клієнтів по Ямпільському району. Закриття його може призвести до відтоку клієнтів, що абсолютно не враховує дирекція Сумської філії ПАТ КБ «Приватбанк».

Сподіваємося, що Ви зважите на прохання мешканців селища та Ямпільської районної ради і відновите роботу Свеського відділення ПАТ КБ «Приватбанк» у найближчий час».

News Reporter