Мешканці Свеси страждають без лікаря – педіатра

Про це інформує офіційний сайт обласної державної адміністрації

Під час апаратної наради начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Наталія Лебідь повідомила, що актуальним для жителів міста Свеса Ямпільського району залишається питання щодо відсутності педіатра в амбулаторії.

Жителі м. Свеса повідомляють, що лише по четвергах приїздить педіатр з Ямпільської ЦРЛ, що створює незручності для огляду дітей та видачі довідок. Голова Ямпільської райдержадміністрації Ірина ПАНЧЕНКО надала роз’яснення щодо цієї ситуації. За її словами, попередній педіатр виїхав за іншим місцем проживання, тому на цей момент містяни користуються послугами лікаря  Ямпільської ЦРЛ.

Вадим Акпєров надав доручення голові райдержадміністрації Ірині Панченко опрацювати це проблемне питання з колегами з інших районів щодо виявлення та запрошення на роботу потрібних медичних працівників. Заступник голови облдержадміністрації черговий раз наголосив на необхідності забезпечення медичних працівників житлом, належними умовами проживання з метою залучення молодих спеціалістів.

3 thoughts on “Мешканці Свеси страждають без лікаря – педіатра

  1. Зато церквей кругом понаставили. Халявы от бога захотели…

  2. Ищите плюсы. Если мы страдаем от нехватки только педиатра, то с остальными специалистами полный ОК (а не полный п…), да и в целом, медицина шагает семимильно (куда?) .
    СУГС.Улыбаемся и машем!

Comments are closed.