Свеські школярі представляли Сумщину на «Cool Games»

1-4 грудня відбувся перший в історії Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games».

Змагання проводилися у трьох вікових дивізіонах: І (2008 – 2009 р. н.), ІІ (2005 – 2007 р. н.) та ІІІ (2001 – 2004 р. н.). Команду Сумської області представляли учні Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» (ІІ віковий дивізіон) та м. Кролевця (І та ІІІ вікові дивізіони).

Змагання першого та другого групових етапів проходили у Міжнародному дитячому центрі «Артек» та в Міжнародній тенісній академії (м. Київ, Пуща-Водиця), за результатами яких команди ІІ та ІІІ дивізіонів Сумської області вибороли право виступити у фіналах чотирьох найсильніших команд України.

Напівфінали та фінал відбулися у спортивному комплексі «Меридіан» (м. Київ). За результатами проведення змагань команда Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» (ІІ дивізіон) у складі: Шкатула Софія, Белосветов Іван, Сагайдачна Діана, Федорцов Семен, Луцик Анна, Твердунов Всеволод посіла ІІІ місце. Команда ІІІ дивізіону, яку представляли учні шкіл м. Кролевця та учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» Біндюг Дар’я (що передбачено правилами) також виборола ІІІ місце.

я1

я2

я3

я4

News Reporter

1 thought on “Свеські школярі представляли Сумщину на «Cool Games»

Comments are closed.