Рада зобов’язала Українську православну церкву змінити назву

Мова йде про релігійну організацію, що підпорядковується Московському патріархату

Щойно Верховна Рада України підтримала законопроект про перейменування Української православної церкви Московського патріархату. За дане рішення віддали свої голоси  240 народних обранців.

Відтепер УПЦ носитиме назву, яка вказуватиме на її приналежність Російській православній церкві.

Нагадаємо, більшість православних церков Ямпільського району є приходами саме Української православної церкви, що підпорядковується Московському патріархату. Натомість, на території району є лише одна церква, яка відноситься до Української православної церкви Київського патріархату (з 15 січня 2018 року – Православної церкви в Україні).    

12 thoughts on “Рада зобов’язала Українську православну церкву змінити назву

    1. А че ты еще здесь, москалик, вали к гундяйкину уродину подымать

  1. гебист, а че ты так своей родины стыдишся, что от настоящего названия российской церкви отказываешся

  2. Україна є світською державою, що унеможливлює встановлення на законодавчому рівні якихось переваг або обмежень для тих чи інших релігійних об’єднань. А примушування Української Православної Церкви до зміни свого найменування є нічим іншим, як втручанням у її діяльність, що може призвести до непередбачуваних наслідків у суспільстві.
    Українська Православна Церква є Церквою українського народу, що заснована Собором Української Православної Церви та зареєстрована відповідно до українського законодавства, а її центр знаходиться у місті Києві.

  3. Кому комфортно ходить в церковь государства-агрессора при наличии канонической Православной Церкви Украины, пусть ходят. Только вещи надо называть своими именами. Центр в Москве, значит, российская.

  4. Какая разница в какую церковь ходить? Самое главное не забывайте по-больше денег с собой брать!

  5. Если разници нет то чего вобще ходить,вера и церковь ето две большие разници.

Comments are closed.