Банк вважає роботу підрозділу нерентабельною у зв’язку з низьким попитом на банківські послуги  

Ще у жовтні відділення цього державного банку, що обслуговувало мешканців смт Свеса припинило свою діяльність. Це змусило депутатів місцевої Свеської селищної ради звернутись до голови Правління АТ КБ “ПриватБанк” П. Крумханзла з вимогою терміново відновити роботу підрозділу. Аргументація місцевих депутатів була зрозумілою – мешканці найбільшого населеного пункту району залишились без якісних банківських послуг. Особливо народні обранці переймались за пенсіонерів, які в силу віку не можуть самостійно користуватись терміналом самообслуговування. Після закриття відділення їм доводиться їздити в найближчий працюючий підрозділ банку, який знаходиться в районному центрі за 14 кілометрів.

Втім, викладені у зверненні аргументи не переконали керівництво ПриватБанку, який 22 грудня надіслав Свеській селищній раді негативну відповідь.

«Спеціалістами Банку був проведений комплексний аналіз якості і кількості забезпечення мешканцями смт Свеса банківських послуг та продуктів. За результатами аналізу зроблено висновок про неможливість поновлення роботи у вищевказаному населеному пункті у зв’язку з низьким рівнем попиту на банківські послуги та продукти. Банк продовжує досліджувати рівень потреби населення смт Свеса у банківських послугах та в подальшому обов’язково розгляне можливість відкриття відділення у вищевказаному населеному пункті», – про це йдеться у листі за підписом супервайзера з розробки технологій обробки вхідної кореспонденції від клієнтів М.А. Сердечної.   

Нагадаємо, аналогічне звернення з вимогою відновити роботу Свеського відділення ПриватБанку на початку грудня прийняла і Ямпільська районна рада.  

16 thoughts on “ПриватБанк не збирається відновлювати роботу відділення в Свесі

 1. Я ще рік назад прогнозував, що Свеса загнеться швидше ніж Ямпіль і Дружба. Але не думав, що так швидко. Закриття Укрзалізницею вантажних перевезень по станції, закриття Приватбанку, житло в Свесі сьогодні коштує на порядок нижче ніж в Ямполі. Все це говорить про негативні процеси в розвитку найбільшого населеного пункту району.

  1. Дружба держится за счет жд станции, а Ямполь за счет статуса районного центра и остатка управления…

 2. В Свессе старики пожинают горькие плоды своего пренебрежительного отношения к молодежи. За весь 2018 год для молодежи было организовано лишь полтора мероприятия – это празднование “Дня молодежи” и очень коротенькая дискотека на “24 августа”. Всё!
  Старикам, контролирующим все организации поселка, пора уразуметь, что, если молодежи в поселке осталось мало – это не значит, что на оставшихся можно болт забить и на три буквы посылать. Наоборот, вам нужно фокусировать усилия именно на то, чтобы сделать поселок привлекательным для молодежи, чтобы молодые свессяне с деньгами возвращались в Свессу из Киева, Польши и России!
  Занимаемая вами позиция: “молодежи нужно – пусть молодежь и делает” неправильная. Нет! Это прежде всего вам нужно, чтобы банковские отделения, транспортные услуги и очистные сооружения не закрывались. Молодежь при нынешнем к ней отношении возненавидит местных стариков и выедет вся из поселка, а дряхлые старики будут падать и валяться на опустевших улицах, потому что их некому будет поднять.

  1. Словами классика :”Поздно пить боржоми… “Дискотеками, концертами и салютами молодежь не вернешь.. Действует простой принцин, нет работы, нет молодежи… А в Свесе нет работы, вот народ и тикает, кто куда может..

   1. Как вы объясните два наблюдения:
    1. О том, что Свессу ненавидят и всеми силами стремятся уехать как можно дальше сейчас говорят 14-летние и 15-летние дети, которым о работе думать рано. Учителей штрафовать надо за такую промывку мозгов?
    2. Уезжают и кидают престарелых родителей те, кто в Свессе легко может, как минимум, по $500 в месяц зарабатывать.

    1. А надо самим спросить у 14-15 летних, почему они так думают. А то, что кидают престарелых родителей, так это вообще не нормально….

     1. Спрашивал.
      Потому что обижены на своих стариков и не хотят подавать им стакан воды.
      Есть еще предположение, что учителя в школах на уроках ноют о своих тяготах и внушают детям, что лучше мыть сортиры в Польше или заниматься проституцией в России, чем нормально жить и трудиться в Свессе. Раньше я такое лично наблюдал, но сейчас учителя отрицают, что сейчас такое есть.

 3. Богу молиться пробовали? Деньги попам носили? Если носили, то может мало?

 4. Надання соціальної послуги за доглядом осіб з інвалідністю 1 групи, догляд за літними людьми похилого віку є зайнятість населення якщо нема роботи. А звісно патронажна виховання дітей з оформленням як робота, всім можна і треба займатись. 20.12.18 року виповнилось два роки, як зареєстрована громадська організація “Інвалідів Хутір-Михайлівська”, громада осіб з інвалідністю займається цим питанням, і в селище Свеса розміщував оголошення, знаю проблеми по спілкуванням з мешканцями Свеса, так як відвідував вже померлу Зеніну Тамару Васильйовну . Є представник депутата Деркача, Онінієнко Тетяна Дмітрієвна 068-076-23-28 працівник ВР. Зареєстрирувано зверненя до Всеукраїнське товариства сліпих міста Київ за №607 від 13.12.2018 про призначення Ямпільського району до товариства сліпих, з адміністраивно-територіальною реформою. Приєднуйтесь спільно подолаємо труднощі, 4-37-70, 096-105-38-89, 099-744-83-93.

  1. Чалков, ты инвалид, прекрати бухать в электричке, сам видел не раз, не позорь организацию!

   1. В мене на засіданнях круглого столу питання: по котрим більше питанням звертається населення? По міри проблеми- це алкоголізм (гіпноз, медичне лікування, залучення церкви), робота, земельні паї … Важливе зауваження, раджу Неравнодушному читати розпорядження Кабмін України від 27.12.17 року № 1018-р “Про схвалення Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року” Нема чого приховувати, тільки у чиновників ця тема як би відсутня.

    1. Какой у тебя круглый стол? Тебе конкретно говорят: прекрати бухать в электричках!

 5. Денис! Что ты бред несешь о заработках в $500 в Свессе. Предложи и я пойду или дай свой номер телефона на работу. Учителя не ноют наверное ,а возмущаются по поводу свой нищенской зарплаты. Думай что пишешь головой!
  А вот в остальном ты прав. Заправляют поселком старые отряхи. К тому же образование полу-петэушное!

  1. Свессянин, раскройте глаза, даже захудалые копирайтеры на удалёнке по $450 в месяц получают, HTML-кодеры (это лёгкая профессия) – по $600. Выберите себе занятие по душе и зарабатывайте. Поверьте в себя, приложите усилия, и всё получится.
   https://jobs.dou.ua/salaries/

   1. Во первых не все такие продвинутые в ИТ, как вы . Это первая причина. А вторая что даже для выпускников местного ПТУ нет работы не только в СВЕССЕ, то и в районе. Вот дети и уезжают. Вы вроде бы грамотный человек, так организуйте и возглавьте Свесскую ОТГ. Тогда можете и судить о молодеже и учителях. Слабо наверное! Или проще зарабатывать свои 500 доляров в “кубышку”? А все вокруг гори синим пламенем!

Comments are closed.

error: Content is protected !!