Голова відомства зазначив, що безготівковий механізм запустили з 1 січня, а наразі опрацьовують готівковий

Кабінет міністрів має намір внести зміни в систему монетизації житлових субсидій, передбачивши їх виплату в грошовій формі вже з березня 2019 року.

Про це повідомляє “112 Україна” з посиланням на заяву міністра соцполітики Андрія Реви.

“Була нарада у президента України за участю прем’єр-міністра, низки міністрів, зацікавлених сторін – таких, як “Укрпошта”, “Нафтогаз”, Пенсійний фонд, громадських організацій, представників ОСББ. Було прийнято політичне рішення про те, щоб тих людей, яким субсидія призначена з жовтня, перевести на грошові розрахунки вже у готівковій формі з березня. Це робиться для того, щоб до травня розуміти, який механізм є ефективнішим. Безготівковий механізм ми запустили з 1 січня, а тепер опрацьовуємо готівковий: в експериментальному порядку всім видати гроші і подивитися, як це буде працювати”, – розповів він.

При цьому Рева пояснив, що паралельно буде запущено два механізму монетизації – готівковий і безготівковий.

“Сьогодні у нас 4 мільйона одержувачів субсидій, середній розмір субсидії становить 1,5 тисячі гривень. Це 6 мільярдів гривень в місяць будемо видавати готівкою”, – уточнив він.

При цьому в безготівковій формі субсидії будуть отримувати ті громадяни, які звернулися до управління соціального захисту вже після 1 січня 2019 року.

Сам процес монетизації субсидій в Україні був затверджений урядом наприкінці 2018 року.

2 thoughts on “У Мінсоцполітики назвали строки початку монетизації субсидій

  1. А может малоимущи сразу дустом посыпать, что бы немучились.

Comments are closed.

error: Content is protected !!