20 січня відбулася центральна і заключна гра першого кола у вищій ліги Чемпіонату Сумської області з хокею. Зустрічалися дві команди, які не мали жодних поразок у попередніх іграх, ХК «Дружба» приймав ХК «Суми».

Перший період закінчився з рахунком 0:0. На початку другого періоду кидком від синьої лінії захисник сумчан відкрив рахунок. Та це не засмутило чинних чемпіонів області. В одній і з атак шайбу закинув Владислав Латиш,  а через декілька хвилин відзначився капітан команди «Дружба» Генадій Латиш.

Третій період пройшов в обопільних атаках суперників, та майстернішими виявилися господарі майданчика. Їм вдалося закинути ще дві шайби. Відзначилися Руслан Комаров та Володимир Длугаш. Підсумковий рахунок 4:1 на користь ХК «Дружба». Ця перемога дає дружбівчанам змогу стати одноосібними лідерами Чемпіонату області у вищій лізі.

Наступні дві гри ХК «Дружба» проведе на виїзді – 2 лютого у Шостці, а 3 лютого –в Конотопі.

error: Content is protected !!