Укрзалізниця підняла ціни на білизну, чай і воду

З 15 січня 2019 року Укрзалізниця підвищила вартість деяких послуг, що представляються пасажирам. Серед них – користування комплектом постільної білизни в поїзді, оплата за чай, каву і питну воду.

Про це повідомляє прес-служба компанії

Зокрема, в залізничній компанії уточнили, що комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 грн, в купейних і плацкартних вагонах – 50 грн. Відзначимо, що до подорожчання ціна користування комплектом білизни становила 30 грн.Що стосується підвищення цін на напої в поїзді, то тепер єдина ціна на чай, каву або пляшку води об’ємом 0,5 л становить 10 грн.

В Укрзалізниці стверджують, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, палива, електроенергії, що впливають на вартість послуг. Також в компанії відзначають, що ціна постільної білизни все одно залишилася нижчою, ніж в інших країнах.Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця має намір двічі підвищити тарифи на пасажирські перевезення в 2019 році.

2 thoughts on “Укрзалізниця підняла ціни на білизну, чай і воду

  1. Що ви рівняєтесь до інших країн? У нас все нижче: заробітні плати, пенсії та інше. Та от комунальні платежі чогось приближаються до Європеських. Велика дяка шановному Гаранту….

    1. А ще Укрзалізниця знову на Зерновську електричку запровадила обмін електронного квитка Приватбанку в касі вокзалу. Провідниця так невинно сказала, що я не маю права брати без квитка. А де його обміняти якщо каса закрита на Івотці? Поки гіперлупівський міністр їсть торти з кремлівськими зірками Укрзалізниця стає безнадійно архаїчною.

Comments are closed.

error: Content is protected !!