За рік до адмінцетру Ямпільської РДА звертались майже 3,5 тисячі разів

Центром надання адміністративних послуг було прийнято 3 488 пакетів документів для отримання адміністративних послуг

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

«Центром надання адміністративних послуг Ямпільської районної державної адміністрації прийнято від відділу в Ямпільському районі Міжрайонного управління у Середино-Будському та Ямпільському районах Головного управління Держгеокадастру у Сумській області  2061 пакет документів, що складає 59,2% від загальної кількості, Ямпільської районної державної адміністрації – 943 пакети документів, що складає 27%, Ямпільського районного сектору управління державної міграційної служби України в Сумській області – 482 пакети документів, що складає 13,8%», – доповідала завідувач сектору організаційного забезпечення центру надання адміністративних послуг Ямпільської районної державної адміністрації Любов БОРОДАЙ

За 2018 рік винесено 175 постанов про накладення адміністративного стягнення на громадян за вчинення правопорушень за статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (проживання без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України).

Програмою економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2018 рік на виконання заходів, спрямованих на забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг та роботи державних реєстраторів, було передбачено 40 тис. грн. субвенції з місцевих бюджетів державному бюджету. Станом на 01.01.2019 надійшло та освоєно 37, 4 тис. грн.

News Reporter