Держекоінспекція звинувачує Свеський держлісгосп у багатомільйонних порушеннях, лісівники називають інформацію неправдивою

Причиною конфлікту стала планова перевірка ДП «Свеське лісове господарство», яка була проведена Державною екологічною інспекцією у Сумській області з 21 січня по 1 лютого

Вчора представники Держекоінспекції оприлюднили результати інспекції підприємства. Зокрема, заявили про виявлення факту того, що спеціалістами Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства були виписані лісорубні квитки на проведення суцільних рубок головного користування на 2019 рік державним лісогосподарським підприємствам Сумської області на площі більше 1,0 га за відсутності висновку оцінки впливу на довкілля.

Водночас, ДП «Свеське лісове господарство» цю інформацію спростовує і наголошує, що відповідні висновки щодо оцінки впливу на довкілля були підписані Міністерством екології України 25 січня.

-Озвучена Державною екологічною інспекцією у Сумській області інформація не є правдивою, – розповідає Ямпіль.INFO директор ДП «Свеське лісове господарство» Олег Закусило. – Нас навіть не ознайомили з результатами перевірки, не взяли до уваги наші заперечення. Тож, ми маємо намір звертатися до суду і відстоювати свою правоту.

Згідно з інформацією розміщеною на офіційному сайті Державної екологічної інспекції у Сумській області, свеських лісівників звинувачують у порушенні законодавства під час проведення рубок на території Олинського та Дружбівського лісництв, а також у тому, що підприємство не отримало у користування затвердженої у встановленому порядку розрахункової лісосіки та затверджених матеріалів лісовпорядкування на ревізійний період 2019-2028 роки. Зазначається, що за результатами перевірки розраховано шкоду, заподіяну лісу внаслідок порушень вимог природоохоронного законодавства, яка склала 5 820 373 грн.

Ямпіль.INFO очікує офіційний коментар від Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства з приводу озвучених звинувачень. Ми і надалі слідкуватимемо за розвитком подій навколо цього конфлікту.  

1 thought on “Держекоінспекція звинувачує Свеський держлісгосп у багатомільйонних порушеннях, лісівники називають інформацію неправдивою

Comments are closed.