У січні на Ямпільщині викрили 24 «самогонні точки» – поліція

Правоохоронці закликають свідомих громадян долучитися до боротьби з самогоноварінням та повідомляти до найближчого відділку про факти виготовлення та реалізації саморобної горілки.

Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області

Лише у січні нинішнього року дільничні офіцери поліції та групи реагування патрульної поліції встановили 24 факти виготовлення та зберігання самогону. Припинили роботу кількох «самогонних точок» і влучили та знищили 65 літрів самогону, близько десяти літрів браги та кілька пристроїв для виготовлення саморобного алкоголю. 

Поліція звертається до жителів району з пересторогою: будьте свідомими своїх вчинків і не порушуйте чинне законодавство. Споживання саморобного алкоголю нерідко приводить людей на лікарняні ліжка і завдає непоправної шкоди здоров‘ю. Ті з громадян, котрі займаються цим неблаговидним промислом, окрім того, що самі порушують закон, своєю «продукцією» можуть завдати чималої шкоди іншим громадянам. Більш того – серед їх покупців нерідко виникають конфлікти та сварки, що закінчуються вбивством або спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

Тому правоохоронці Ямпільщини закликають всіх свідомих громадян долучитися до боротьби з самогоноварінням, і сповіщати відому їм інформацію про такі факти за телефонами: (05456)-2-12-60 або «102» з мобільного. Кожне таке повідомлення буде найретельнішим чином перевірене, а винні – притягнуті до відповідальності.

News Reporter

7 thoughts on “У січні на Ямпільщині викрили 24 «самогонні точки» – поліція

 1. А ничего что полицейские эти точки все знают и крышуют их а кто не платит попадает под раздачу!

 2. Сама обычная статистика!
  Только полиция пускай публично откроет кто варит какой штраф им.
  А то все отчитываться а у меня как была на улице точка так и есть алкаш как ходили так и ходят

 3. А при сообщении здесь адреса наливайки ; будет ли закрыта точка продажи самогона полицией ?

 4. Тю, у нас в Дружбе по Луговой самогон Гузейша гонит и продает в открытую… Какая полиция???

 5. Интересно а выкрыли точку Аверьяненков в Ямполе напротив магазина по ул. Калиновой?

 6. Украинская нация самая письменная, за всю историю больше всего доносов написала

  1. Насчет доносов не знаю. Но то, что любит наш народ жрать говно, – это точно. Самогон должен быть без голов (первой вонючей фракции с адским содержанием ядов) и хвостов (последней фракции с сивухой) и самогон должен быть перегнан 2 раза, а не один. Люди, очнитесь, вы пьете самое дешевое ядовитое пойло, а потом удивляетесь тому, откуда у вас рак и со внутренностями проблемы.

Comments are closed.