«Укрзалізниця» скорочує періодичність руху потяга, який з’єднує Ямпільщину з 7 обласними центрами

ПАТ «Укрзалізниця» змінила періодичність курсування потягів  78/73, 74/73 Львів – Ковель – Москва, які з 31 березня курсуватимуть лише по непарним числам

Про це Ямпіль.INFO повідомили в прес-службі компанії

В «Укрзалізниці» зменшення періодичності курсування даних потягів пояснюють оптимізацією графіка руху пасажирських поїздів між Україною та Росією, яку спричинило «постійне падіння пасажиропотоку між країнами».

Водночас, потяги «Львів – Ковель – Москва» (з Москви рухається єдиний склад, який в Києві розділяється на два окремі потяги до Львова і Луцька. У зворотному напрямку – навпаки) здійснюють величезний об’єм внутрішніх пасажирських перевезень. Зокрема, ці потяги слугують мешканцям Сумської та Чернігівської областей для зв’язку з Києвом, Вінницею, Хмельницьким, Львовом, Тернополем, Рівним та Луцьком. Більше того, вказані потяги практично є єдиною можливістю дістатися до цих міст.   

News Reporter

1 thought on “«Укрзалізниця» скорочує періодичність руху потяга, який з’єднує Ямпільщину з 7 обласними центрами

  1. Яке ” падіння пасажиропотоку”? завжди в цьому напрямку вагони вкомплектовані. Невідомо про що “думає” Укрзалізниця, та явно не про людей. Тепер взагалі білети буде важко взяти!!!

Comments are closed.