Експерти вважають Свесу та Ямпіль одними з найменш  інвестиційнопривабливих в області

Потенційна Свеська об’єднана територіальна громада по показнику інвестиційної привабливості займає 30 місце серед 34 громад Сумської області, ненабагато кращі показники і у імовірної Ямпільської ОТГ – 24 місце

Про це свідчать данні «рейтингу інвестиційної привабливості», який був сформований Фондом “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу” на замовлення Програми розвитку ООН.

Згідно з розрахунками експертів, Свеса має рейтинг 2.0, Ямпіль 4,04, а вже створена об’єднана територіальна громада з центром в м. Дружба – 8,93. Цей показник дозволив Дружбівській ОТГ на невисоке 20 місце обласного рейтингу інвестиційної привабливості.

Слід зазначити, що рейтинг жодної з громад Ямпільського району не дотягує до середнього показника по Україні (який становить 14,91) і Сумській області (20).

49343472_2463251360583325_3663623252565032960_n

6 thoughts on “Експерти вважають Свесу та Ямпіль одними з найменш інвестиційнопривабливих в області

  1. Видно, що рейтинг складали диванні експерти. Чим Зноб-Новгородське чи Бочечки привабливіші для інвесторів ніж Ямпіль? І чому наприклад, Путивль у кінці рейтингу, якщо він має величезний туристичний потенціал+ навчальні заклади(потенційні молоді кадри). Сумніви і по Білопіллю, місто має вдале географічне розташування, траса на Суми, Шостку, Росію+ добре залізничне сполучення. Там якраз нещодавно інвестор вклав величезні кошти у будівництво зернозберігаючого комплексу.
    Все залежить від активності громадян на місцях. Можно і з Ямполя зробити лялечку. А можно все розікрасти, весь ліс вирізати, все повітря закаптити димом. Все в наших руках.

  2. Вони порахувати ікономічний розвиток громад а не інвестиційну привабливість

    1. Якщо ікономічний розвиток громад, то виходить ми вище ніж Білопілля, де є крупний залізничний вузол. А у нас навіть по Янпілю пасажирські потяги не зупиняються, не кажучи про Івотку. Смішно від таких коментарів. Та сумно!

  3. Навчання, засідання круглих столів, щодо інвестиційних проектів за 2 роки з Ямпільщині, я керівник громади осіб з інвалідністю ні кого не зустрічав. Завтра буду в місто Шостка розглядати питання, придбання мікроавтобуса для осіб з інвалідністю, створення первинної організації Всеукраїнського товариства сліпих. За волю,за долю,за гідне життя!

  4. Всё разворовано барыгами. Посмотрите что у нас в Дружбе с заводом сотворили: камня на камне не оставили. Пустырь! Когда закончится этот еврейский шабаш, начавшися еще в перестройку?!

  5. А Свема в Шостке? Один из крупнейших химкомбинатов в Советском Союзе. Это была гордость Украины! Тысячи рабочих мест. А сколько бесплатных квартир предоставил комбинат своим рабочим! Не стало Свемы. Вы что сотворили с республикой, торгаши?!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!