В Ямполі підвищили тарифи на комунальні послуги

З початку лютого ямпільчанам доведеться платити більше за водопостачання, водовідведення та утримування житлових будинків

Відповідне повідомлення розміщене на сайті Ямпільської селищної ради

Скоригований тариф на водопостачання для населення тепер становить 26,17 гривень за 1 м3 (27,37 гривень для бюджетних установ), на водовідведення – 21,55 гривень за 1 м3 (22,54 гривень для бюджетних установ).

Що стосується послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, то тариф розраховувався окремо на кожний багатоквартирний будинок. Скоригована вартість підвищилась на суму від 5 до 33 копійок за кожен квадратний метр. В результаті найвищий тариф в селищі 3 гривні 28 копійок за 1 м2 отримали мешканці будинків №11 по вулиці Ботанічна, № 1,3, 7, 9 по вулиці Соборній, а найменший – всього 45 копійок за 1 м2 мешканці будинку по вулиці 75 Гвардійська дивізія.

Як вже повідомляло наше видання, наприкінці січня Виконком Ямпільської селищної ради обговорив питання «Про коригування тарифів з водопостачання, водовідведення , утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по ТОВ «Водолій-БС». Необхідність підвищення тарифів тоді пояснювали підвищенням мінімальної заробітної плати, цін на електроенергію, матеріали та пальне для транспорту.

3 thoughts on “В Ямполі підвищили тарифи на комунальні послуги

  1. Не Ямпіль, а якийсь Беверлі-Хілс. Продукти дорожчі ніж в 70 тисячній Шостці. Роботи майже немає, більшість працюють за мінімалку. А от вода дорожча ніж в найбільших мегаполісах країни, де зарплати в рази вищі і робота на кожному кроці. Для порівняння 1 м3 водопостачання в Києві- 10,812грн., у Харкові- 11,628 грн., в Одесі- 9,85 грн.

  2. Нужно было закупить на несколько мусорных баков больше и возвращаться а люстрации)))

Comments are closed.