Другого липня в актовому залі районної станції юних натуралістів відбулась перша звітно-виборча конференція районної молодіжної організації «Молодь Ямпільщини», на якій члени організації підбили підсумки своєї дворічної діяльності. Делегати заслухали звіт голови організації Олександра Соломко, який зокрема зазначив, що за звітний період «Молоді Ямпільщини» вдалось організувати та провести двадцять п’ять масових заходів, серед яких одинадцять походів, воєнізовані ігри, громадські акції та розважальні заходи. Окрім того, за цей час «Молодь Ямпільщини» утвердила себе, як соціально відповідальна організація, яка активно бере участь в суботниках, організовує екологічні акції, створює умови для занять спортом. Обговоривши звіт, делегати визнали роботу організації достатньою.

Наступним питанням порядку денного стало обрання керівних органів. Головою організації на новий дворічний термін було переобрано Олександра Соломко, його заступниками стали Костянтин Нерезенко, Владислав Тищенко, Андрій Бондарь та Вікторія Верховець. Окрім того делегати оновили склад Правління організації та дали доручення новобраному керівництву вивести організацію до числа кращих молодіжних організацій Сумщини.

 В рамках конференції відбулась презентація нової символіки «Молоді Ямпільщини»

3 thoughts on “Молодь Ямпільщини переобрала керівництво

  1. Шановні молоді ямпільчани! Ямпільська селищна рада не в змозі навести порядок біля хокейної коробки ( хоча це її територія). Доведіть, що ви реальна сила,займіться благоустроєм трилеглої території( ліквідація бурянів,прибирання каміння, будівництво волейбольної площадки). Що слабо!!!!!!!!!!!!

  2. Шановний спортсмен, хватит заниматься провокациями. Взял лопату в руки, собрал друзей спортсменов и вперед.
    Молодь подтянется.
    А то подайте ему все на блюдечке.
    Грабли в руки и на бурьяны

  3. А ребята молодцы- работают. Успехов и процветания организации!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!