Приватний підприємець Московко М.М. через ЗМІ оголосив про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Про це повідомляють читачі Ямпіль.INFO

Це означає, що за умови  відсутності до 23 лютого письмових зауважень та заперечень від мешканців Ямполя – підприємець зможе отримати дозвіл і працювати цілком легально.  

Оголошення про наміри було оприлюднено 23.01.2019 року у №4 газети «Шанс», яка випускається в м. Шостка і не розповсюджується на території Ямпільського району. У повідомленні вказано, що зацікавлені особи можуть протягом 30 календарних днів звертатися з пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності підприємства з питань охорони атмосферного повітря до Ямпільської районної державної адміністрації (смт Ямпіль, бульвар. Ювілейний, 1 тел. (05456) 2-19-72 та (05456)2-16-51)

Щодо самого підприємства вказано, що дільниця з виробництва деревинного вугілля розташована в с. Ростов Ямпільського району по вулиці Соснова, 2. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин складає 51, 936 т/рік, викид парникових газів: оксид діазоту 0,012 т/рік, вуглецю діоксид 1263,612 т/рік. Обсяг викиду забруднюючих речовин: азоту діоксид – 0,672 т/рік, оксид вуглецю – 47,464 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих часток 2,332 т/рік, метан 0,428 т/рік, неметанові леткі органічні сполуки – 1,040 т/рік.

У повідомленні зазначається, що підприємство дотримується встановлених нормативів та немає перевищення гранично-допустимих концентрацій викидів забруднюючих речовин. Проте, офіційний сайт Ямпільської селищної ради 7 лютого повідомим про те, що мешканці сусіднього села Прудище стурбовані діяльністю Московка М.М. з виробництва деревного вугілля.

3333

1 thought on “В Ростові хочуть легалізувати виробництво деревинного вугілля

  1. Нужно писать коллективные обращения в администрацию и т.д. по восходящей по поводу решения этой проблемы, а если руководство не услышит глас народа – писать пресс-релизы, разослать по новостным порталам, теле-СМИ. Рассказать о том, как жители посёлка бодрятся с «печником» и кто его крышует… Устроить массовую акцию протеста, в конце-концов. Это же смертельно-опасный чад, которым легально травят наших детей!

Comments are closed.

error: Content is protected !!