Як вже повідомляло наше видання, 11 лютого в службовому автомобілі Ямпільського відділення поліції помер громадянин Молдови

Подробиці події повідомило інтернет видання sumy.today. Виявляється, 8 лютого прикордонники зняли з потягу «Москва-Кишинів» тяжкохворого громадянина Молдови, який їхав помирати на Батьківщину і був у розшуку Інтерполу.  Та як з’ясувалось через кілька днів, за українським законодавством затримувати чоловіка не можна.  Поліціянти вирішили допомогти чоловіку і знову посадити на потяг до Кишиніва, але він помер у їхньому авто.

Трагічний випадок стався у Ямпільському районі. 8 лютого на залізничній станції «Хутір-Михайлівській» у потягу «Москва-Кишинів» Сумський прикордонний наряд 62-річного молдованина, який згідно обліків Інтерполу значився у міжнародному розшуку.  Чоловіка затримали з метою арешту та подальшої екстрадиції  до Молдови для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства і зберігання наркотиків без мети збуту.

Компетентні органи Республіки Молдова підтвердили необхідність запитувати видачу цього чоловіка. Однак, як з’ясувала Шосткінська місцева прокуратура, в українських правоохоронців не було законних підстав для затримання цього чоловіка. А саме, щоб його затримати, прокуратура мала подати клопотання до суду про обрання молдованину запобіжного заходу. Однак за нашим законом строк притягнення цього чоловіка до кримінальної відповідальності за шахрайство і зберігання наркотиків закінчився  у 2017 році. Справу на цього чоловіка завели ще в 2002-му. Тож правоохоронцям нічим було обґрунтовувати клопотання до суду.  І 10 лютого була винесена постанова про звільнення чоловіка.

За даними прес-секретаря прокурора Сумської області Наталі Науменко увесь цей час громадянин Молдови через тяжкий стан здоров’я перебував на стаціонарному лікуванні в Ямпільській ЦРЛ. Його охороняли поліціянти.  Чоловіка офіційно виписали з Ямпільської лікарні вдень 11 лютого . Але до п’ятої вечора того дня він перебував у лікарні, очікуючи потягу «Москва-Кишинів», аби уїхати помирати на Батьківщину, де не був 17 років. Допомогти чоловіку дістатися залізничного вокзалу вирішили поліціянти, які увесь цей час охороняли молдованина і, навіть, підгодовували, бо у чоловіка не було грошей. Однак за 20 хвилин до прибуття потягу на станцію, чоловік помер в поліцейській машині на території вокзалу.

Наразі вирішується питання про передачу його тіла сестрі для поховання у Молдові.

5 thoughts on “Чоловік, який помер у автомобілі ямпільської поліції, був тяжкохворим

  1. Редкостные дуболомы. Если бы человек действительно подлежал задержанию по запросу Интерпола, его бы задержали еще в России.

  2. Полиция наверное хотели немного подработать-вот и охраняли и подкармливали.а денежки уже сразу сполиционерили.поэтому и носились с ни как с писаной тобой.Где это такое видано,что они решили помочь и подвезти.

  3. Всё выглядит довольно странно зная нашу полицию все шито белыми нитками.

  4. Читаю как сказку для дятлов.не верю ни одному слову.Как говорил один актер с фильма(в ментовке в это не поверят)

  5. Что вы за народ? Только и знаете, что обсырать всех, кого не лень, в том числе и полицию. А как у вас что случается, так бегом к ним и обращаетесь, чтоб помогли!

Comments are closed.

error: Content is protected !!