Григорій Шпак досі неудостоєний головної відзнаки Ямпільського району

Минулого літа наше видання виходило з відповідною ініціативою до Ямпільської районної ради, а колектив станції юннатів направляв офіційне подання на нагородження.  

Мова йде про відзнаку районної ради «За вагомий внесок в розвиток Ямпільського району», яка з 2012 року щорічно вручається найповажнішим мешканцям краю. Пропонувати кандидатури заслужених ямпільчан на нагородження мають право всі установи та організації району, а також їх колективи, після чого їх мають затвердити депутати районної ради.

В 2018 році до райради надійшло відразу чотири подання, окрім Григорія Шпака, на нагородження подавались: скульптор районної станції юннатів Володимир Кириченко (з ініціативою вийшла редакція районної газети «Голос часу»), директор музею ім. М.М. Неплюєва (з ініціативою вийшла молодіжна організація «Молодь Ямпльщини») та Венера Бабаєва (з ініціативою вийшов колектив районного центру дитячої та юнацької творчості). Проте районна рада більшістю голосів вирішила повернути отримані подання і внесла зміни до порядку нагородження, які значно ускладнюють процедуру.

Тим не менш, ми сподіваємося, що справедливість переможе і цього року Григорій Іванович Шпак отримає заслужену відзнаку, як і інші поважні мешканці району, які своєю невтомною працею заслужили величезну повагу земляків.

Нагадаємо, засновник і багаторічний директор Ямпільської районної станції юних натуралістів Григорій Іванович Шпак сьогодні відзначає 80-річний ювілей.