15 лютого близько 14.00 у центральний офіс «Сумигазу» на вул. Олексія Береста зайшли слідчі головного управління Нацполіції разом із процесуальним керівником з обласної прокуратури.

За словами прес-секретаря прокуратури Сумської області Наталі Науменко, правоохоронці зайшли у будівлі «Сумигазу» для проведення обшуку. Він санкціонований судом і проводиться в рамках кримінального провадження, відкритого у грудні минулого року за фактами шахрайства і самоуправства. Більше інформації наразі прокуратура області не надає. Наталя Науменко пообіцяла, що всі подробиці повідомлять наступного тижня під час брифінгу, – повідомляє sumy.today

2 thoughts on “У «Сумигаз» поліція і прокуратура проводять обшуки

  1. Давно пора!А у нас проверять будут?В платежках такой бред,а придешь спросить так обгавкают,что мало не покажется.А газ какого качества? Горит,а тепла нет!!!

  2. Не треба звертатись до місцевих газовиків, всі розрахунки, нарахування і вся інформація знаходиться в “Сумигаз”.Потрібно всім споживачам звертатись до НКРЕКП зі скаргою про нарахування коефіцієнту приведення до стандартних умов. Його нараховувати не мають права, тому, що згідно відповідної Методики№595 питомі втрати газу включаються до собівартості та тариф.Це і зачвідчило НКРЕКП. Тільки активна позиція споживачів зможе поставити “кіприотських газовиків” на місце. Почекаємо брифінга обласної прокуратури, щодо обшуку в ПАТ”Сумигаз”

Comments are closed.

error: Content is protected !!