«Сумигаз» оскаржує заборону НКРЕКП здійснювати донарахування споживачам

Мова йде про  заборону здійснювати в платіжках за газ побутовим споживачам донарахування за приведення обсягів спожитого газу до стандартних умов, яку видала Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Згідно з даними реєстру судових рішень, «Сумигаз» звернувся з позовами до Окружного адміністративного суду Києва з проханням визнати протиправними та нечинними відповідні постанови НКРЕКУ про заборону наводити обсяги спожитого газу до стандартних умов.

Окрім «Сумигазу» подібні позови подали “Волиньгаз”, “Закарпатгаз”, “Миколаївгаз”, “Дніпрогаз”, “Криворіжгаз”, “Івано-Франківськгаз”, “Тисменицягаз”, “Чернігівгаз”, “Запоріжгаз” та інші. Я

Як вже повідомлялося, НКРЕКП 23 листопада 2018 року винесла ряд рішень, якими заборонила операторам ГРС здійснювати донарахування в платіжках за газ, що виникли в результаті приведення його обсягів до стандартних умов. Однак оператори ГРС, ігноруючи рішення комісії, продовжували здійснювати відповідні донарахування. На початку січня 2019 року комісія звернулася до Державної регуляторної службі із запитом про дозвіл на проведення позапланової перевірки операторів ГРС. Дане звернення НКРЕКП Державна регуляторна служба планує розглянути на засіданні експертно-апеляційної ради, призначеного на 18 лютого.

А днями в засобах масової інформації Сумської області з’явилась інформація, що в офісі ПАТ «Сумигаз» правоохоронні органи проводять обшук.

1 thought on “«Сумигаз» оскаржує заборону НКРЕКП здійснювати донарахування споживачам

  1. Газовики совсем обнаглели. Они начали в конце 2018г. выставлять долг за 2015, 2016, 2017, 2018 годы. Мотивируя его возникновение внедрением “стандарнтых условий”. Причем никаких долгов за указанный период они даже не фиксировали. Это такой “цивилизованный бандитизм” монополии.

Comments are closed.