В Ямполі побільшало агітаційних наметів

На центральній площі селища з’явились агітаційні конструкції Гриценка та Садового, які додались до наметів Тимошенко та Порошенка, що виставляються з минулої п’ятниці  

Кандидат в президенти Анатолій Гриценко відомий тим, що він був Міністром оборони України в урядах Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова та Віктора Януковича. Опоненти закидають Гриценку, що за його керівництва армія позбулась найбільшої кількості військової техніки. Окрім того, ЗМІ заявили про наявність у екс-міністра елітної нерухомості, яка не відповідає задекларованим статкам.

Інший з представлених кандидатів – Андрій Садовий є чинним мером Львова. Очільнику партії «Самопоміч» закидають те, що він допустив «сміттєву кризу» у рідному місті, через що львівське сміття було виявлено в різних куточках країни. Останній скандал був спричинений словами про вбиту активістку Катю Гадзюк, яку Садовий назвав «лідером корупції». Щоправда, пізніше мер Львова вибачився за свої звинувачення.  

02 (1)

01 (1)

7 thoughts on “В Ямполі побільшало агітаційних наметів

  1. Но это же не законно.Конституцию читайте.Агитирование не должно оплачиваться.Это беспредел.

  2. А що закидають Петру? Не знаєте? Чи боїтеся написати? До речі армію розвалював не Гриценко, а Янукович за вказівкою з Москви. А Садовому зі сміттям хто свиню підсунув, часом не з Банкової

  3. Вот посмотрим за кого проголосует Ямпольщина , ведь админ ресурс это ещё та зараза и всех работников аккуратно попросят проголосовать * за нужного кондидата * .

    1. А нужный кандидат – это Порошенко. Уже видно по палаткам в районе – за кого админресурс.

Comments are closed.