В Ямполі побільшало агітаційних наметів

На центральній площі селища з’явились агітаційні конструкції Гриценка та Садового, які додались до наметів Тимошенко та Порошенка, що виставляються з минулої п’ятниці  

Кандидат в президенти Анатолій Гриценко відомий тим, що він був Міністром оборони України в урядах Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова та Віктора Януковича. Опоненти закидають Гриценку, що за його керівництва армія позбулась найбільшої кількості військової техніки. Окрім того, ЗМІ заявили про наявність у екс-міністра елітної нерухомості, яка не відповідає задекларованим статкам.

Інший з представлених кандидатів – Андрій Садовий є чинним мером Львова. Очільнику партії «Самопоміч» закидають те, що він допустив «сміттєву кризу» у рідному місті, через що львівське сміття було виявлено в різних куточках країни. Останній скандал був спричинений словами про вбиту активістку Катю Гадзюк, яку Садовий назвав «лідером корупції». Щоправда, пізніше мер Львова вибачився за свої звинувачення.  

02 (1)

01 (1)

News Reporter

7 thoughts on “В Ямполі побільшало агітаційних наметів

  1. Но это же не законно.Конституцию читайте.Агитирование не должно оплачиваться.Это беспредел.

  2. А що закидають Петру? Не знаєте? Чи боїтеся написати? До речі армію розвалював не Гриценко, а Янукович за вказівкою з Москви. А Садовому зі сміттям хто свиню підсунув, часом не з Банкової

  3. Вот посмотрим за кого проголосует Ямпольщина , ведь админ ресурс это ещё та зараза и всех работников аккуратно попросят проголосовать * за нужного кондидата * .

    1. А нужный кандидат – это Порошенко. Уже видно по палаткам в районе – за кого админресурс.

Comments are closed.