В Ямполі побував заступник директора ДП «Дороги Сумщини»

Андрій Ткаченко зустрівся з головами та секретарями місцевих рад Ямпільського району під час семінару в райдержадміністрації

Зокрема, чиновник обговорив з представниками громад плани ремонтних робіт на 2019 рік та можливості їх співфінансування з місцевого бюджету.

Варто зазначити, що підприємство ДП «Дороги Сумщини» було створено лише наприкінці минулого року, відтепер воно виступатиме замовником ремонтних робіт на дорогах місцевого значення.

На жаль, вже черговий раз мешканці району не були проінформовані про приїзд в Ямпіль відповідального за дороги чиновника, хоча питань до цієї галузі у ямпільчан накопилось достатньо.

News Reporter

4 thoughts on “В Ямполі побував заступник директора ДП «Дороги Сумщини»

  1. Да уж есть что спросить и за что . Cкорее всего * предвыборные конвулсии петюни * .

  2. А що,шляхи місцевого значення і дерьмо на сходинках твого будинку -теж проблема державнго масштабу? Гуморист ,на кшталт Зеленського…..

    1. * Теж місцевий * – если вас всё устраивает в том числе и то что на ступеньках чьего-то дома ( у меня то порядок . а у … ? ) , то это не значит что других мнений нет и не может быть . А вот то что начали шевелится и наверное * СОВСЕМ СЛУЧАЙНО ПЕРЕД ВЫБОРАМИ * – так это факт ! И юморист Зеленский и остальные * десятки кандидатов * никаким боком к этому не имеют не малейшего отношения .

      1. * Теж місцевий * -по всей видимости и есть замаскированный агент петюни

Comments are closed.