ХК «Дружба» без поразок пройшов груповий турнір чемпіонату Сумської області з хокею

Сьогодні відбувся останній тур ігор у чемпіонаті Сумської області з хокею у вищій лізі. Лідер чемпіонату ХК «Дружба» на виїзді зустрівся з ХК «Суми».

Сумчани з атак розпочали матч і першими відкрили рахунок. Але вже до закінчення першого періоду Ігор Лещенко зрівняв рахунок, а на початку другого періоду саме він закинув другу шайбу і вивів ХК «Дружба» вперед. Ще двічі у цьому періоді відзначився Руслан Комаров.

У третьому періоді було видно явну втому сумчан, ініціативою постійно володіли хокеїсти з Дружби. Це в кінцевому рахунку дало змогу Ігорю Лещенку та Дмитру Латишу закинути ще дві шайби. Підсумковий рахунок 6:2 на користь ХК «Дружба».

В наступну суботу, 2 березня в Сумах відбудуться півфінальні матчі чемпіонату Сумської області. ХК «Дружба» гратиме з «Лідером» (Білопілля), а  ХК «Суми» зустрінеться з ХК «Шостка». 3 березня відбудуться фінальні ігри чемпіонату.