Всі непрацездатні мешканці Ямпільщині охоплені соціальними послугами – РДА

Директор Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг Алла ФІРСИК під час апаратної наради при  голові Ямпільської районної державної адміністрації зазначила, що протягом 2018 року надані  послуги 834 громадянам, з них відділенням соціальної допомоги вдома – 539 громадянам

«Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надано безкоштовну допомогу у вигляді одягу, раніше бувшого у вжитку, перукарських, швейних послуг та послуг взуттьовика та з прання білизни 234 особам на суму 57 тис. гривень. Платні перукарські, швейні послуги та послуги взуттьовика та з прання білизни отримали 69 особи на суму 12,13 тис. гривень, з них в сільській місцевості 67 чоловік. Також послугами прокату технічних та інших засобів реабілітації користувалися 73 громадяни району», – проінформувала Алла Олександрівна.

Доповідачем було зазначено, що при територіальному центрі на базі відділення соціально-побутової адаптації з 5 липня 2013 року впроваджено соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку», якою на даний час користуються 193 громадяни району, та яка є досить популярною серед громадян поважного віку.

News Reporter